Неймовірний діапазон голосу та любов до малювання: цікаві факти про іменинницю Тіну Кароль

Дата публікації
Неймовірний діапазон голосу та любов до малювання: цікаві факти про іменинницю Тіну Кароль

Buro 24/7

У день Тетяни артистка святкує день народження.

Нині народна артистка України та тренер сьомого сезону проекту "Голос країни" Тіна Кароль 25-го січня святкує свій день народження.

Зірці виповнюється 32 роки. З нагоди свята ТСН.ua зробив підбірку цікавих фактів про співачку, яка має величезну армію фанатів.

Тіна Кароль та Володимир Жемчугов / ТСН.ua

Ім'я зірки при народженні – Тетяна Ліберман. Втім, таким воно залишилося лише у пам'яті близьких людей та фанів, оскільки наразі артистка офіційно та за паспортом є Тіною Григорівною Кароль.

Прес-служба Тіни Кароль

У співачки є дві вищі освіти: музична (у 2004-му році закінчила Київське вище музичне училище імені Глієра) та "прикладна" (у 2005-му Тіна стала випускницею факультета менеджменту та логістики Національного авіаційного університету).

До слова, діапазон голосу Тіни Кароль складає три октави (від фа малої октави до мі третьої).

vogue.ua

Попри багаторічну успішну кар'єру, зірка зізнавалася, що досі відчуває хвилювання перед виходом на сцену. Серед її страхів – можливий зламаний мікрофон, як на "Новій хвилі" 2005-го року, або ж – відсутність музикантів.

Тіна Кароль та переможниця "Голос.Діти" Еліна Іващенко

Як справжня дівчина, Тіна не любить фільми жахів та жоден із них не дивилася довше 10 хвилин.

прес-служба каналу "1+1"

Співачка також є вправною художницею.

Тіна Кароль та Євген Огір одружилися в 2008-му році

Після смерті свого чоловіка Євгена Огіра у 2013-му році вона почала малювати акриловими фарбами щоб "сублімувати енергію думок в творче русло". При чому спеціально малюванню вона не вчилася.

Фото: Антон Кулаковський

прес-служба каналу "1+1"

Тіна відкрила в Великій Британії центр української громади. Співачка подарувала старовинну афонську ікону, якій понад 400 років.

vk.com

Прихильники активно вітають зірку із 32-річчям зворушливими дописами у Мережі.

Нагадаємо, Тіна Кароль стала письменницею та представила першу книгу. Крім того, пісню артистки під назвою "Україна - це ти" включили до шкільної програми.

Наступна публікація