Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нейрохірург розповів про шанси Жанни Фріске одужати на останній стадії раку мозку

Лікар повідомив, що у співачки встановлено діагноз гліобластома.

Нейрохірург, кандидат медичних наук Ігор Борщенко прокоментував хворобу відомої російської співачки Жанни Фріске а також розповів про її шанси на одужання.

Російські ЗМІ повідомляють, що у зірки остання стадія раку мозку. Спеціаліст підтвердив, що у Фріске найбільш часта з первинних пухлин. Ознаки залежать від того, які зони вражені, пише Viva

"Якщо утворення виникло ближче до кори головного мозку і зачіпає центри, що відповідають за мову або рух, то симптоми проявляються практично одразу. Це можуть бути непритомність, раптові порушення мови або координації рухів. Але якщо пухлина розташовується в глибинних структурах мозку, вона може рости без гострих симптомів. Нерідко ознакою пухлини можуть бути нюхові галюцинації , наприклад, людині здається, що всюди пахне сміттям", - зауважив Борщенко.

Також він спростував чутки про те, що хвороба могла виникнути через вагітність Жанни та з прийомом гормональних препаратів

"Жодних достовірних даних про зв'язок гліобластоми з гормонами нема, це не гормонозалежна пухлина. За статистикою, цим видом раку однаково страждають і чоловіки, і жінки. Можна сказати інше - первинна гліобластома практично не дає метастазів. Це може вселяти надію. І піддається хірургічному і променевому лікуванню", - сказав лікар і додав що відомі випадки, коли пацієнти повністю одужували після такої хвороби.

Нагадаємо, днями лікарі діагностували у російської співачки Жанни Фріске рак головного мозку. Про це повідомим цивільний чоловік артистки Дмитро Шепелєв.

Залиште свій коментар

Вибір редакції