Незабутня відпустка: сестра-красуня Дмитра Комарова показала, як відпочила з братом

Незабутня відпустка: сестра-красуня Дмитра Комарова показала, як відпочила з братом

Родина вирушила на відпочинок до екзотичних країн.

Відомий телемандрівник Дмитро Комаров, який у Бразилії наблизився до неприступної "Горлянки диявола", виявляється, цьогоріч ходив у відпустку разом зі своєю родиною.

Про це розповіла молодша сестра ведучого Ангеліна. За її словами, за два тижні вони побували у трьох країнах і здійснили шість внутрішніх перельотів. Разом з Ангеліною Дмитро взяв також батьків.

"Це був пригодницький фільм, в який я раптово потрапила. Відпустку Дмитро нафаршував емоціями так сильно, що за відчуттями це було декілька відпусток поспіль. Діма в цій поїздці взагалі не заходив до Інтернету, а місію тревел-блогера передав мені", - поділилася Ліна і пообіцяла найближчим часом поділитися великою кількістю фото і вражень від поїздки.

А розпочала розповідь дівчина з дуже популярного серед туристів місця у південному Таїланді - так званого острова Джеймса Бонда.

Дмитро Комаров з сестрою_2
instagram.com/komarova_angelina
Ангеліна та Дмитро Комарови

"Тут 1974 року зняли фільм "Людина із золотим пістолетом". Багато хто знає, що зазвичай тут натовпи туристів. А щоб зробити таке фото, потрібно довго стояти в черзі. Але Діма орендував човен, і коли ми припливли - я не повірила своїм очам: острів був порожній!" – розповіла сестра Комарова.

Разом з тим Ангеліна порадила приїздити до цього місця після 17:30 – саме у цей час від'їжджає останній човен з туристичною групою, тож є всі шанси насолодитися місцевим краєвидом без сторонніх.

Нагадаємо, раніше Дмитро Комаров поділився найяскравішими спогадами за рік. Цей рік телеведучому запам'ятався не тільки захопливими подорожами, а й зустрічами з близькими людьми та успіхами благодійного проекту.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів