Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Незручний момент: Джолі просто у залі вперто ігнорувала промову Еністон на "Золотому глобусі"

Найбільше юзерів насмішила реакція Дакоти Джонсон на цю ситуацію.

Статуетки однієї з найпрестижніших кінопремій "Золотий глобус" роздали позаминулого вечора, однак й досі розмови навколо церемонії не вщухають.

Зокрема, юзерам не дає спокою зустріч колишніх дружин Бреда Пітта Анджеліни Джолі та Дженніфер Еністон на заході. Так, пильні глядачі навіть підловили кумедний момент з обома акторками під час церемонії.

Під час промови, яку Дженніфер Еністон виголошувала зі сцени "Золотого глобуса", у залі сиділа Джолі. Проте знаменитість вперто ігнорувала спіч своєї екс-конкурентки, пише DailyMail.

Джолі вс Еністон_2

Анджеліна чи то вирішила підфарбувати губи, чи то щось їла, однак на сцену не дивилася. У той момент за столиком разом з Джолі сиділа зірка "50 відтінків сірого" Дакота Джонсон, вираз обличчя якої і погляд на Джолі дуже потішив юзерів.

Джолі вс Еністон_1
Дакота Джонсон (зліва), Дженніфер Еністон (на сцені), Анджеліна Джолі (за столом)

"Цей момент увійде в історію!" - пишуть одні. "Дакота дивиться на Джолі так, як це зробив би кожен з нас", - зазначають інші. "Дакота спостерігала за реакцією Джолі!" - зауважили треті.

Нагадаємо, що Дженніфер Еністон навіть не вийшла на червону доріжку "Золотого глобуса", ймовірно, щоб не зустрітися з Анджеліною Джолі. А Бред Пітт взагалі на церемонію не прийшов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції