Ні про що не жалкую: екс-модель зізналася, що з 16 років мала таємні стосунки з Вуді Алленом

Дата публікації
Ні про що не жалкую: екс-модель зізналася, що з 16 років мала таємні стосунки з Вуді Алленом

Getty Images

Роман тривав протягом 8 років.

Легендарний американський режисер Вуді Аллен, якого раніше звинувачували у педофілії через сексуальні домагання до названої доньки, знову опинився у центрі скандалу.

Так, колишня модель і акторка Крістіна Енглхардт стверджує, що 1976 року, коли їй було 16, у неї почалися романтичні стосунки з  Алленом, якому на той час був 41 рік.

Про це повідомляє The Hollywood Reporter з посиланням на чернетки неопублікованих мемуарів Енглхардт.

Крістіна Енглхардт для Hollywood Reporter / hollywoodreporter.com

"Ви вже дали досить багато автографів, а ось мій", - з такими словами 16-річна Крістіна підійшла до режисера в барі, простягнувши йому серветку з номером свого телефону.

За словами екс-моделі, ця записка поклала початок восьмирічним стосункам, які швидко стали "фізичними".

Крістіна Енглхардт у фотосесії 1977 року. Через рік від початку стосунків з Алленом. / hollywoodreporter.com

Вона зазначила, що попереджала Аллена про свій вік, але режисер не виявляв інтересу до цього запитання.

"Я не атакую Вуді. Я розповідаю історію кохання, завдяки якій я стала тією, хто я є. Я ні про що не жалкую", - написала у мемуарах Енглхардт.

Зустрічалися закохані таємно у секретній квартирі режисера. Однак через чотири роки Аллен представив Крістіну своїй "офіційній" дівчині Мії Ферроу. Для Енглхардт це був справжній удар, оскільки вона вважала себе його коханою.

Крістіна Енглхардт / Getty Images

"Мені було дуже боляче. Але я не могла знайти в собі мужність, щоб піти. Якби я пішла, це б означало кінець всьому. Зараз я розумію, що саме так і повинна була зробити, але тоді лише одна думка про те, що Вуді зникне з мого життя, приводила мене в жах. Тому я залишилася", - зазначила жінка.

Через кілька років потому роман закінчився, оскільки Крістіна, яка мріяла стати акторкою, виїхала з Нью-Йорка, щоб працювати з Федеріко Фелліні, про платонічні стосунки з яким йдеться у другому томі мемуарів моделі.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з'явилась інформація, що через звинувачення у педофілії 83-річний Вуді Аллен робить паузу у кар'єрі.

Наступна публікація