Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ні, я не робив цього: Джонні Депп вперше прокоментував заяву Ембер Херд щодо її побиття

Актор дав відверте інтерв'ю британському GQ.

Голлівудський актор та музикант Джонні Депп, який нещодавно заявив, що екс-дружина Ембер Херд його лупцювала, вперше прокоментував її звинувачення у домашньому насильстві

Два роки тому Херд заявила, що одного разу Депп кинув їй в обличчя смартфон. Крім цього, екс-чоловік нібито бив її.

Так, у новому випуску британського GQ, обкладинку якого прикрасив Джонні, він дав відверте інтерв'ю, де розставив усі крапки над "і" у цьому інциденті.

Джонні Депп_3
gq-magazine.co.uk

"Чому ця людина не розмовляла з поліцією? Я маю на увазі, вони розмовляли з поліцією, але поліція нічого не побачила, вони запропонували їй невідкладну медичну допомогу. Вона сказала "ні". Я не знаю, чи було це на наступний день або через кілька днів, але потім був синяк", - прокоментував ситуацію актор.

Актор зазначив, що усі ці звинувачення завдають йому тільки болю.

"Це боляче. Тема, яка завдає мені болю, була представлена як щось, від чого ти далекий, розумієте? Але завдавати болю тому, кого любиш? Як якийсь хуліган? Ні, я не робив цього, це навіть не схоже на мене", - заявив Депп.

Джонні Депп_2
gq-magazine.co.uk

Також актор зазначив, чому раніше відмовчувався, ніяк не коментував заяви Херд та не захищав себе від нападок Ембер і суспільства.

"Отже, спочатку, я просто закрив рота. Я знав, що це приклеїться до мене, і це стане більш дивним. Продовжувати тему? Можна збожеволіти. Я не збираюся вступати з кимось у полеміку щодо цього. Краще випити те, що вам потрібно виплюнути, а мої адвокати подбають про все інше. Я ніколи не виходив і не говорив про лайно", - зізнався Депп.

Актор також зазначив, що його репутація була зіпсована після звинувачень у домашньому насильстві.

"В короткий проміжок часу - через відсутність хорошого слова - Попелюшка перетворилася на звіра. Єдине, що я міг зробити - знати те, що я знаю. Я знаю правду, і якщо мені потрібно буде сьогодні залишити роботу і кар'єру, то без проблем", - зауважив Джонні.

Також артист на запитання журналіста, чи думає він про бажання знову знайти кохання, Депп відповів тверде "ні".

Нагадаємо, нещодавно Джонні Депп прокоментував скандальне розлучення з екс-дружиною Ембер Херд, де зізнався, що плакав і пив щодня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції