Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нікітін про те, як створювалася KAZKA: Солістка гурту прийшла на кастинг до сексі-тріо NIKITA

Продюсер гурту розповів, як організував колектив.

Продюсер гурту KAZKA, який випустив щемливе відео на трек "Плакала", Юрій Нікітін згадав, як організував колектив.

Виявляється солістка тріо Олександра Зарицька прийшла на кастинг до сексі-гурту NIKITA в Одесі і зачарувала всіх своїм шармом.

"Ми познайомилися з Сашею - вокалісткою KAZKA - на кастингу в групу NIKITA в Одесі. Саме так! Для неї, зрозуміло, це був фан. Вона вийшла на сцену останньою і зачарувала всіх, хто організовував прослуховування. З того моменту, восени 2016 року, ми постійно думали про неї, підбираючи відповідні концепції проектів, в яких вона б могла почуватися абсолютно органічно", - розповів Нікітін, пише "Сегодня".

Юрій Нікітін та Олександра Зарицька

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от KAZKA (@kazka.band)

Продюсер пригадав, що 2017-го KAZKA записала трек "Свята", яким підкорила Україну. Через місяць до колективу долучився "андеграундний музикант Микита".

Пізніше Юрій почав шукати ще одного учасника для KAZKA, який міг би додати українського колориту гурту.

"Такою людиною став Дмитро - простий хлопець з села в Чернівецькій області. У минулому - пастух, а тепер - студент столичного університету. Грати на сопілці (а він грає на всіх видах сопілок, враховуючи ті, що робить сам), як свідчить легенда, він почав в той час, коли займався випасом корів", - поділився продюсер.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от KAZKA (@kazka.band)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от KAZKA (@kazka.band)

Датою заснування колективу вважається 1 березня 2017 року. Відтоді KAZKA представила три кліпи, випустила чотири сингли, а у червні цього року побачив світ дебютний альбом гурту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції