Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ніколь Кідман – 52: шлях від зради Тома Круза до щастя з Кітом Урбаном

У шлюбі з Крузом Ніколь пройшла крізь біль, страх та самотність.

Сьогодні, 20 червня, день народження святкує австралійсько-американська зірка Ніколь Кідман, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Акторці виповнилося 52 роки. З дитинства рік за роком Кідман йшла до теперішньої слави, проте їй це коштувало чимало сил та нервів.

Успішна в школі і серед однолітків – такою з дитинства була донька австралійських лікарів Ніколь Кідман. З чотирьох років зайнялася балетом, пізніше вийшла на сцену дитячого театру.

Вона була веселою на людях і сильною вдома – допомагала доглядати хвору на рак маму. Удача їй посміхнулася – матуся одужала, після чого 15-річна Ніколь з головою поринула у акторство.  Театр, ролі на телебаченні. І... перша слава на великому екрані у трилері "Мертвий штиль".

Після нього в Голлівуді помітили молодий талант і запросили на знімання стрічки "Дні грому". Вони стали для Кідман доленосними, там вона зустріла майбутнього чоловіка Тома Круза. У шлюбі пара пережила втрату первістка, а після – всиновила хлопчика Коннора і дівчинку Ізабеллу. Та через десять років Ніколь розлучиться і з ними, і з Крузом.

Ніколь Кідман_3
Associated Press
Ніколь Кідман та Том Круз

Розколом став конфлікт через віросповідання - Круз та діти стали саєнтологами. Ніколь цього не змогла прийняти. А після чоловік Кідман покинув її заради іншої. Сім’ю розбила іспанська красуня Пенелопа Крус. Згодом Ніколь згадуватиме свій шлюб як найбільший біль та розчарування.

"У шлюбі я втратила себе. Я зрозуміла, що кохання необов’язково буває взаємним. Коханням можуть карати, ним можуть експлуатувати, ним можуть докоряти… Я пройшла крізь біль, страх, самотність і нерозуміння. Але найстрашніше – це приниження власної гідності, зокрема і через подружній секс", – говорила в одному з інтерв'ю Кідман.

ВідеоЗіркова історія оскароносної австралійської акторки Ніколь Кідман

52 роки тому народилась Ніколь Кідман. Як з дитинства рік за роком акторка йшла до терепішньої слави та чого їй це коштувало - побачимо просто зараз.

Зіркова історія оскароносної австралійської акторки Ніколь Кідман

Болісний розрив зірка пережила на знімальних майданчиках. І кар’єра стрімко пішла вгору – статуетки "Бафта" та "Золоті Глобуси" буквально посипались на акторку. А у 2003 – і "Оскар" за найкращу роль у фільмі "Години". Тоді ж Кідман зустріла нове кохання – музиканта і співака Кіта Урбана. Зараз у шлюбі з ним акторка виховує двох довгоочікуваних донечок - десятилітню Сандей і восьмирічну Фейт.

Ніколь Кідман_2
Associated Press
Ніколь Кідман та Кіт Урбан

Були у житті Ніколь і гучні провали. За участь в стрічці "Відьма" вона отримала "Золоту малину" – приз за найгіршу роль. Та навіть після цього про депресію зірка і не думала – а вирішила відпочити.

"Я не хочу працювати по 24 години на добу, аби потім опинитися в психіатричній лікарні. Мені конче необхідні паузи", - говорила акторка.

У вільний час Ніколь зайнялася благодійністю: зараз вона підтримує жінок, хворих на рак грудей, та допомагає безпритульним. ООН офіційно визнало її "громадянином світу", а ЮНІСЕФ – послом доброї волі.

Не забарилося й успішне повернення на телеекрани – 2017-го Кідман з’явилась у мінісеріалі "Велика маленька брехня". За головну роль у ньому вона отримала "Еммі" як найкраща акторка. А від 9 червня Ніколь Кідман можна побачити вже в нових епізодах другого сезону "Великої маленької брехні". Свіжа, третя серія, вийде в США вже 23 червня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції