Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ніколь Кідман розповіла, як втратила дитину від Тома Круза

Акторка дала відверте інтерв’ю.

Голлівудська акторка Ніколь Кідман, яка невдовзі стане бабусею, поділилася не вкрай приємними спогадами про шлюб з Томом Крузом.

В інтерв’ю журналу Tatler Ніколь розповіла, що у неї стався викидень напередодні розлучення з Крузом. Пара розлучилася незадовго до десятиріччя шлюбу -  2001 року.

"Я пізнала гостру тугу. Ту саму тугу. Це величезна, щемлива туга. І втрата! Про викидень не говорять. Це величезне горе для жінок. У мене був величезний біль і, з іншого боку, величезна радість. Переживши стільки туги і болю, я кричала від захоплення, коли дізналася, що у мене буде дитина", - розповіла Кідман.

Як відомо, у шлюбі з Томом Крузом у Ніколь було дві вагітності. Перша сталася на початку стосунків акторів. Проте тоді у Кідман була позаматкова вагітність. Про неї у ЗМІ помилково писали, як про викидень. Зірка пізніше все пояснила журналу Marie Claire.

"Видання, які поширили новину, помилково повідомили про викидень... У мене був викидень в кінці шлюбу, але ще трапилася позаматкова вагітність на початку стосунків з чоловіком. Це стало великою травмою для мене", - говорила тоді Кідман.

Нагадаємо, що у шлюбі з Томом Крузом Ніколь Кідман всиновила двох дітей: доньку Ізабеллу Джейн і сина Коннора Ентоні. Проте пара розлучилася 2001 року. 2006 року Кідман вийшла заміж за музиканта Кіта Урбана. Від нього 2008-го вона народила доньку Сандей Роуз. Другу доньку, Фейт Маргарет, подружжю народила сурогатна мати.

Залиште свій коментар

Вибір редакції