Ніколь Кідман розповіла, як втратила дитину від Тома Круза

Акторка дала відверте інтерв’ю.

Голлівудська акторка Ніколь Кідман, яка невдовзі стане бабусею, поділилася не вкрай приємними спогадами про шлюб з Томом Крузом.

В інтерв’ю журналу Tatler Ніколь розповіла, що у неї стався викидень напередодні розлучення з Крузом. Пара розлучилася незадовго до десятиріччя шлюбу -  2001 року.

"Я пізнала гостру тугу. Ту саму тугу. Це величезна, щемлива туга. І втрата! Про викидень не говорять. Це величезне горе для жінок. У мене був величезний біль і, з іншого боку, величезна радість. Переживши стільки туги і болю, я кричала від захоплення, коли дізналася, що у мене буде дитина", - розповіла Кідман.

Як відомо, у шлюбі з Томом Крузом у Ніколь було дві вагітності. Перша сталася на початку стосунків акторів. Проте тоді у Кідман була позаматкова вагітність. Про неї у ЗМІ помилково писали, як про викидень. Зірка пізніше все пояснила журналу Marie Claire.

"Видання, які поширили новину, помилково повідомили про викидень... У мене був викидень в кінці шлюбу, але ще трапилася позаматкова вагітність на початку стосунків з чоловіком. Це стало великою травмою для мене", - говорила тоді Кідман.

Нагадаємо, що у шлюбі з Томом Крузом Ніколь Кідман всиновила двох дітей: доньку Ізабеллу Джейн і сина Коннора Ентоні. Проте пара розлучилася 2001 року. 2006 року Кідман вийшла заміж за музиканта Кіта Урбана. Від нього 2008-го вона народила доньку Сандей Роуз. Другу доньку, Фейт Маргарет, подружжю народила сурогатна мати.

Залиште свій коментар