Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ніколи не поводився як переслідувач": Домінго заперечив усі звинувачення в секс-домаганнях

Оперний співак заявив, що звинувачення є "неточними".

Легендарний іспанський співак Пласідо Домінго, який нещодавно відмовився від участі в культурній програмі перед олімпіадою у Токіо, заперечує всі висунуті проти нього звинувачення у секс-домаганнях, висунуті одразу кількома жінками.

Оперний тенор у інтерв'ю виданню El Confidential, заявив, що подані проти нього звинувачення в сексуальних домаганнях стали для нього "жахом" і є "неточними".

Пласідо Домінго
Associated Press

"Звинувачення давності в цілих 30 років від цих неназваних осіб мене глибоко турбують і в представленому вигляді є неточними. І все ж боляче чути, що я міг когось засмутити або змусити почуватися незатишно - незалежно від того, як давно це сталося і незважаючи на свої кращі наміри. Я вважав, що всі мої розмови і стосунки завжди були дружніми і за згодою", - зауважив співак.

Також, як зазначив Домінго, він ніколи не поводився як "переслідувач, агресивно і неналежно" та додав, що ніколи нікому не обіцяв роль або успішну кар'єру і ніколи не заважав її побудувати.

Крім того, виконавець розповів, що рішення не виступати в залі Метрополітен-опера в Нью-Йорку і піти з поста генерального директора опери Лос-Анджелеса було ухвалене для того, щоб відгородити колег від тиску з боку преси.

Співак вважає, що жести, які раніше вважалися проявом галантності, сьогодні сприймаються зовсім по-іншому через зміни в культурі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції