Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Актриса зізналася, що довго переживала розрив 3-річного романа.

Ніна Добрєв для Cosmopolitan_10
cosmopolitan.com
Ніна Добрев для Cosmopolitan
24-річна зірка серіалу "Щоденники вампіра" Ніна Добрев вперше розповіла журналу Cosmopolitan, як пережила розлучення з 34-річним колегою за серіалом Йеном Сомерхолдером.

Ніну втішала її подруга актриса Джуліанна Х'ю, яка також зазнала невдачі в особистому житті і змогла надати потрібну підтримку. Однак, не тільки особисті долі зв'язали актрис.

"Це не єдина причина нашої дружби. Ми не говоримо про примирення з колишніми чоловіками, ми говоримо про життя", - розповіла Ніна про подругу.

Після розставання Добрев також допомогла вийти з депресії йога. Актриса настільки захопилася нею, що подумує відкрити власну йога-студію.

Попри складне розставання після 3-річного романа з Сомерхолдером, Ніна не змінила свій смак в чоловіках і досі обожнює недбало одягнених, талановитих і сексуальних хлопців.

"Мене приваблюють розум, гумор і талант. Чоловік у гарному костюмі дуже привабливий, але я також звертаю увагу на тих, хто не прикладає особливих зусиль до того, як виглядає. Люблю недбалий стиль, коли чоловік як ніби тільки що встав з ліжка, але все одно сексуальний", - ділиться Добрев.

Залиште свій коментар

Вибір редакції