Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ніна Матвієнко про експерименти з зовнішністю: У мене ще є багато пороху в порохівницях

Народна артистка прокоментувала свої останні перетворення.

Українська співачка Ніна Матвієнко, яка нещодавно виступила з рожевим волоссям, у рожевій сукні та білому корсеті, прокоментувала експерименти з зовнішністю, йдеться у "Світському житті".

За словами Ніни Митрофанівни, образ у якому вона виступила разом з MONATIK на "Вечорі прем’єр з Катериною Осадчою", сподобався її близьким. А донька Тоня взагалі була приголомшена.

"Мамо, браво, молодець". Вона дуже завжди радіє. Вони мене малювали іншою, що я відстала трохи. Але коли я їм в пику роблю щось таке, щоб вони подивилися, потім вони кажуть: "Мамо, ну ви мене на лопатки поклали", - прокоментувала 70-річна Матвієнко.

ВідеоНіна Матвієнко про експерименти з зовнішністю: "Мені нецікаво сидіти на лавці та їсти насіння"

Ніна Матвієнко зізналася, що 46 років мріяла познайомитися з Монсеррат Кабальє. Така нагода випала на закритій вечірці в честь дня народження оперної співачки. На концерті «Вечір прем’єр з Катериною Осадчою» Ніна Матвієнко здивувала усіх образом із рожевою перукою. Про підготовку і неочікувані амплуа – дізнайтеся з інтерв’ю.

Ніна Матвієнко про експерименти з зовнішністю: "Мені нецікаво сидіти на лавці та їсти насіння"

Окрім спільного дуету з MONATIK, Ніна Митрофанівна знялася з мультиартисом у фотосесії, в якій постала британським панком.

"Коли прийшла на знімання, дівчата мені це все показали і так боязко запитують: "Ви не проти?", я кажу: "Ну давайте спробуємо". Дивлюся, нічого така. Кажу: "Давайте далі". Мені це самій цікаво. Мені не хочеться сидіти на лавочці, зернятка так, в шахи чи шашки грати з дідами на вулиці. Є багато пороху ще", - підсумувала Матвієнко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції