Акторка студії "Квартал 95" взяла участь у фотопроекті Тетяни Кізєєвої.

Єдина акторка студії "Квартал 95" Олена Кравець вперше спробувала себе у ролі професійної фотомоделі.

Проект називається "TheWoman: Одкровення", а створила його відомий український фотограф Тетяна Кізєєва.

За словами самої фотохудожниці, у своїх знімках вона хотіла показати, що справжня краса криється, перш за все, у душевній щирості і натуральності.

"Я зробила акцент на емоціях і діях, при яких мої героїні максимально відверті", – каже Тетяна.

Всі фотографії зроблені у чорно-білих тонах.

За словами самої Олени Кравець, вона не дуже любить фотографуватися, але дізнавшись про особливості фотосесії, вирішила все-таки спробувати.

"Дякую Тетяні, що запросила мене взяти участь в цьому проекті, зізнаюся, що заманити мене було непросто – постійні гастролі, знімання, сімейні справи. Мені самій дуже подобаються чорно-білі фотографії, і коли моделі на знімках максимально щирі з мінімумом косметики на обличчі. Оскільки Таня – майстер своєї справи, на фотосесії вона мене довго не мучила – весь процес зайняв близько години".

На фото Олена дійсно вийшла дуже природною, в ідеальній фізичній формі – складно повірити, що всього 10 місяців тому вона народила двох дітей. Крім Олени Кравець, перед фотокамерою свою природну красу показали також співачки Надія Мейхер, Катя Chilly, акторка Лілія Ребрик, олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан та інші.

Залиште свій коментар