Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нога в гіпсі й спущені колеса на авто: Kishe розповів, що не дає йому працювати

Незважаючи на тимчасові труднощі, артист не сумує.

Українського співака Kishe, який тусувався з Періс Хілтон у Львові, напередодні Нового року - найбільш активного періоду для артистів - переслідують халепи.

Спочатку співак зламав палець під час знімань новорічного шоу на одному з українських телеканалів. Це сталося близько тижня тому. Kishe не помітив одну з декорацій і пошкодив ногу.

Kishe_3
Прес-служба Kishe

Рентгенівський знімок показав закритий перелом мізинця. Перемагаючи біль, Kishe допрацював номер до кінця. Ще й пожартував: "Добре, що відбувся лише зламаним пальцем, а не гіпсом на пів-ноги".

За деякий час виконавець з гіпсом пальця вирушив на гастролі до Дніпра.

Однак на цьому біди не закінчилися. Після повернення на залізничний вокзал у Києві, де він залишив свій особистий автомобіль, його чекало велике розчарування – спущені колеса машини. Артистові довелося займатися питанням евакуації авто та іншими, не пов'язаними з творчістю справами.

Kishe_2
Прес-служба Kishe

"Це дуже неприємна ситуація. Перед Новим роком багато роботи, хотілося б присвятити багато часу репетиціям, підготовці в цілому. У зв'язку з поламаним пальцем, я і так багато часу провів вдома, хотілося б надолужити згаяне. Але довелося залагоджувати справи з машиною", - зазначив Kishe.

Незважаючи на тимчасові труднощі, Kishe не сумує і з нетерпінням очікує на прем'єру нової пісні та кліпу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції