Noize MC на концерті у Ташкенті згадав про Бучу, Ірпінь і Маріуполь: "Війна – огидна"

Noize MC на концерті у Ташкенті згадав про Бучу, Ірпінь і Маріуполь: "Війна – огидна"

Noize MC / Фото: instagram.com/noizemc

У ніч проти 3 липня окупанти влаштували провокацію та обстріляли російське місто Бєлгород.

Відомий російський репер Noize MC, який активно підтримує Україну, висловився про цю ситуацію.

На своєму концерті у Ташкенті виконавець знав, що це рано чи пізно станеться. Також Noize MC й згадав про обстріли Києва, Харкова, Маріуполя, Ірпеня, Бучі.

Репер просто зі сцени сказав, що війна – це жахливо. Noize MC зазначив, що війна взагалі й не мала починатися. Тим часом глядачі у залі активно вигукували: "Ні війні".

"Коли з Бєлгорода полетіли ракети, я знав, що вони повернуться. Сьогодні, на жаль, це сталося. Моє улюблене рідне місто обстріляли. Що я відчуваю з цього приводу? Рівно те саме, що я відчував, коли обстрілювали Київ, Харків, Маріуполь, коли я дізнавався новини про Ірпінь, Бучу. Війна – огидна. Це жахливо. У неї нелюдське обличчя. І вона має бути закінчена. Вона, чорт забирай, повинна була закінчитися не розпочавшись", - сказав зі сцени репер.

Зазначимо, від початку повномасштабного вторгнення російський репер Noize MC засудив дії кремлівського диктатора та вирушив разом зі своєю колегою Монеточкою давати благодійні концерту на підтримку України. Також виконавець випустив трек українською мовою "Вуду", в якому заспівав про події, які нині відбуваються.

Нагадаємо, у ніч проти 3 липня у російському місті Бєлгород поблизу кордону з Україною пролунали вибухи. Росіяни звинуватили в цьому Україну. Однак, в будівлях Бєлгорода, які постраждали внаслідок нічного обстрілу, застрягли фрагменти російського ЗРПК "Панцир С1". На озброєнні в України такої техніки немає.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація