Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Номінант "Оскара" Том Вілкінсон зіграв янгола смерті у комедійному бойовику "Кілер з гарантією"

Фільм розповідає про кілера, який підписав контракт з письменником-невдахою на його вбивство.

29 листопада у кіно стартує новий комедійний бойовик "Кілер з гарантією" з Томом Вілкінсоном у головній ролі.

Фільм розповідає про письменника-невдаху на ім'я Вільям (Анайрін Барнард). Після дев'ятої невдалої спроби накласти на себе руки, він вирішує звернутися до найманого вбивці Леслі (Том Вілкінсон), невблаганного янгола смерті з "Гільдії убивць". Ця організація допомагає таким як Вільям: швидко і безболісно піти з життя.

Леслі з усією відповідальністю підходить до своєї роботи, але начальство вже давно мріє відправити його на пенсію. Новий клієнт для нього - це єдиний шанс відтермінувати цю подію.

Вони укладають контракт, але Вільяму раптом посміхнулася доля – він закохується і вже не так рветься потрапити на той світ. Проте тепер договір неможливо розірвати і на Вільяма чекає шалений тиждень і його єдине бажання - вижити.

Комедійний бойовик "Кілер з гарантією" - це режисерський дебют Тома Едмундса.

Для знімань свого першого фільму він запросив акторів першої величини, серед яких дворазовий номінант на здобуття премії "Оскар" Том Вілкінсон, відомий усім за фільмами "Вічне сяйво чистого розуму", "Готель "Ґранд Будапешт", "Розум і почуття", "Бетмен: Початок", "Чарівні чудові" і багато інших.

Залиште свій коментар

Вибір редакції