Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нова книга про Гаррі Поттера стала найпопулярнішою книгою в Британії за десятиліття

Цей результат побив навіть рекорд "50 відтінків сірого".

"Гаррі Поттер і Прокляте дитя" стала найбільш продаваною книгою десятиліття у Великобританії - за перші три дні продажів читачі розкупили 680 тисяч примірників п'єси.

Про це пише ВВС.Russian.

Цей результат побив навіть рекорд "50 відтінків сірого" - в 2012 році за перший тиждень покупці придбали "всього" 664 478 примірників книги. Більше того - якщо продажі будуть йти такими ж темпами, то п'єса про Гаррі Поттера стане другою найпопулярнішою книгою за обсягом тижневих продажів у Британії.

Перше місце в цьому списку, до речі, займає сьома книга саги про пригоди чарівника "Гаррі Поттер і Дари смерті". У Північній Америці за два дні з моменту виходу п'єси "Гаррі Поттер і Прокляте дитя" було продано 2 млн примірників п'єси.

Театральні критики, своєю чергою, вже високо оцінили виставу, прем'єра якої відбулася в Лондоні в суботу, 30 липня. Всі квитки на лондонську постановку п'єси в Вест-Енді були розкуплені майже миттєво.

Продовження "Гаррі Поттера" присвячено дорослого життя чарівника. Дія розгортається через 19 років після подій книги "Гаррі Поттер і Дари смерті". За сюжетом Поттеру близько 40 років, він одружений і працює в Міністерстві магії. Основний сюжет п'єси присвячений його сину-підлітку Албусу Поттеру і оповідає про те, як він справляється з "важкою ношею" родинної спадщини.

У п'єсі фігурують персонажі Герміони Ґрейнджер, Рона Візлі, Джіні Поттер і Драко Мелфоя, а також його сина Скорпіуса, якого грає Ентоні Бойл. Змужнілого Гаррі у виставі зіграв 36-річний актор Джеймі Паркер, а Рона Візлі - 34-річний Пол Торнлі.

Герміону Ґрейнджер грає 45-річна чорношкіра акторка Ному Думезвені. Те, що на цю роль вибрали чорношкіру актрису, викликало бурхливу реакцію в соцмережах, адже фанати нерозривно пов'язували персонаж Герміони з актрисою Еммою Уотсон. Ролінґ назвала незадоволених людей "купкою расистів".

Нагадаємо, що книга "Гаррі Поттер і Прокляте дитя" потрапила до списку бестселерів інтернет-магазину Amazon. Вона виявилася на вершині рейтингу менше ніж за добу після старту попередніх продажів 10 лютого.

Відео З'явилась у продажі восьма частина знаменитої саги "Гаррі Поттер"

Залиште свій коментар

Вибір редакції