Нова обраниця закоренілого холостяка Рівза підкорила його добротою - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Журналісти з'ясували чим розтопила серце актора 46-річна художниця.

Стосунки відомого голлівудського актора Кіану Рівза та Александри Грант, з якою він днями вийшов у світ тримаючись за руку, довгий час були дружніми і тільки нещодавно переросли у романтичні.

Про це стало відомо зі слів інсайдерів, які розповіли виданню Life & Style Weekly., що 55-річний актор та 46-річна художниця знайомі вже досить тривалий час і його в ній привернули якості, яких не було в інших жінках.

"Вона релігійна, чуйна і добра. Саме ці якості і допомогли їй завоювати довіру і любов зірки кіно", - зазначили інсайдери.

Кіану Рівз та Александра Грант_2
Getty Images

Також Александра змогла зробити те, що не змогла жодна інша жінка: вона змусила зірку "Матриці" відкритися їй, розповісти про душевний біль, який він відчував через смерть новонародженої доньки та загибель колишньої коханої Дженніфер Сайм, яка у віці 28 років розбилася в автокатастрофі 2001 року.

"Грант одна з небагатьох, кому вдалося змусити Кіану розповісти про свої емоції та минуле", - розповіли виданню інсайдери.

Кіану Рівз
Getty Images

Також за словами очевидців, художниця завдяки своїй чуйності змогла знайти підхід до актора і постійно підтримувала його.

"Він так довго перебував у такому пригніченому стані, але позитивний настрій і підтримка Александри допомогли йому змінити своє життя. Деякі кажуть, що вона не тільки завоювала його серце, а й врятувала його. Вони проводять багато часу разом. Коли він їздив по світу з промотуром фільму "Джон Вік 3", вона подорожувала разом з ним. Коли він їде на знімання, вони дуже сумують одне за одним", - додав інсайдер.

Кіану Рівз та Александра Грант
Getty Images

Зауважимо, ще у січні Кіану Рівза заскочили разом з Александрою під час вечері. Хоча тоді актор запевняв, що він самотній, а Грант є його близьким другом, але вже у червні актор разом з Грант з'явився на модному показі чоловічої колекції. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції