Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нова пісня Макса Барських стала саундтреком до "сексуального" фільму

Композиція "Полураздета" зазвучить у комедії про кохання "Секс і нічого особистого".

В рамках Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся спеціальний пітчинг, на якому вперше був представлений проект першої відвертої української комедії про любов "Секс і нічого особистого", у якій зніметься епатажний Андрій Данилко.

Продюсером фільму виступив Влад Ряшин, а композитором офіційного саундтреку став Макс Барських, який нещодавно представив відвертий спойлер до нового треку.

"Музика у фільмі, безумовно, відіграє найважливішу роль. Якщо саундтрек підібраний правильно, в стилі самої картини, це створює настрій, задає певний стиль і негласно викликає у глядача яскраві емоції та враження. Наш фільм "Секс і нічого особистого" - це українська молодіжна драйвова комедія, тому вибір саундтрека цілком зрозумілий. Макс Барських - сучасний український музикант, кумир сьогоднішньої молоді, яка і є цільовою аудиторією картини. Звичайно ж, Макс - талановитий композитор і артист, а Алан Бадоєв завжди робить чуттєвий і якісний продукт. Упевнений, що саме один з ключових треків у виконанні Макса Барських доповнить нашу історію і додасть їй індивідуальності", - пояснив свій вибір трека Барських як основну тему фільму Влад Ряшин. 

Режисером фільму, який знімає компанія Star Media, стала Ольга Ряшина.

"Коли я тільки почала роботу над фільмом, я хотіла створити сучасне, динамічне, сексуальне, запальне кіно для молодих людей, в якому саундтрек відповідає задуму. Не було ніяких сумнівів, що нам потрібен саме Макс Барських", - заявила Ольга.

Сам же співак зазаначив, що йому було цікаво писати пісню саме для фільму.

"Слідом за шоу-бізнесом український кінематограф починає інтенсивно розвиватися і набирає обертів. Мені було цікаво написати пісню для першої української комедії про секс. Люди повинні з гумором дивитися на теми, про які рідко говорять. Думаю, трек "Полураздета" органічно доповнить картину"- прокоментував роботу над композицією Барських.

Зауважимо, що у прокат картина вийде 14 лютого 2019 року. Проте прем'єра офіційного саундтреку і кліпу до майбутнього фільму відбудеться зовсім скоро, 20 липня. 

Вибір редакції