Нова теща екс-зятя Тимошенко пила горілку та їла сало на фестивалі в Ужгороді

Шон Карр привіз в Україну свою британську родину.

Нова теща колишнього зятя Юлії Тимошенко
Нова теща колишнього зятя Юлії Тимошенко в Україні пила горілку і їла сало, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Рокер і байкер Шон Карр привіз свою британську родину на щорічний байк-фестиваль в Ужгород, де він вперше заспівав відтоді, як екс-прем'єрку посадили у в'язницю.

Британська теща рокера і байкера Шона Карра прилетіла в Україну вперше і лише на добу. Вона курить, п'є горілку та зізнається, що їй тут дуже подобається.

Вони розважаються на щорічному байк-фестивалі в Ужгороді, який організовує друг Шона, очільник байкерського клубу "Падонків" Олександр Суханов.

Сюди з'їхалися півтори тисячі байкерів з усього світу. Гостей на святі пригощають угорським супом і смаженим биком. Проте Шонова теща каже, що найбільше їй припало до смаку сало.

Шон Карр вперше привіз свою родину в Україну

Шон Карр вперше привіз свою родину в Україну

Нагадаємо, наречена Шона Мері Хілл зовні дуже схожа на доньку Тимошенко. Така ж енергійна, а ще - брюнетка і байкерка. Вона розповіла, що у Британії має свій бізнес: "Я продаю засоби з догляду за волоссям".

Також британська наречена Шона зізналася, що кохає колишнього чоловіка молодшої Тимошенко з 13-ти років: "Я завжди його кохала! А от минуле літо ми провели разом і стали парою".

Заручилася пара взимку, весілля гулятимуть за пять тижнів у британському селі Торньєр, звідки обидвоє родом.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Повʼязані теми:

Наступна публікація