Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нове випробування на "Танцях з зірками": учасники обміняються партнерами

На проєкті назріває справжнє протистояння між учасниками.

Проєкт "Танці з зірками" наближається до екватора, і з цієї нагоди вже в неділю, 6 жовтня, о 21:00 на телеканалі "1+1" відбудеться грандіозний бал, під час якого пари виконають найпопулярніші танці з класичної бальної хореографії. Але головною інтригою вечора стане обмін партнерами.

За правилами проєкту, які діють у всьому світі, в сьомому ефірі артисти вийдуть на паркет з іншими танцюристами. Визначили нові пари за принципом "гри в пляшечку", в яку зірки зіграли на початку тижня на одній з вечірок. Для багатьох це стане шоком і непростим випробуванням, адже за сім тижнів вони вже встигли здружитися, а між деякими виникли почуття. Їм доведеться не тільки знайти спільну мову з іншими учасниками, але й конкурувати на паркеті зі своїми партнерами.

Артисти відійдуть від звичного амплуа і телеглядачі подивляться на них зовсім з іншого боку. Завжди зворушливий і ліричний Даніель Салем постане в образі легендарного короля Артура. Ведучий зі своєю новою партнеркою станцює пасодобль під хіт Billie Eilish.

Зірка студії "Квартал 95" Олена Кравець в образі Керрі Бредшоу з відомого серіалу "Секс у великому місті" продемонструє на паркеті секрети зваблювання. Людмила Барбір з новим партнером станцюють ча-ча-ча під трек MONATIK "Каждый раз".

Шоумен Володимир Остапчук на один ефір перетвориться на мушкетера, який побореться за повернення в шоу однієї з учасниць. А Ксенія Мішина в гарячому танго буде змагатися за прихильність короля.

Білоруський актор Олексій Яровенко з новою партнеркою покаже повільний вальс під ліричний трек Олександра Пономарьова "Варто чи ні" і присвятить його своїй дружині. І вже в неділю телеглядачі дізнаються, хто з танцюристів кинув собі виклик і пообіцяв навчити танцювати Михайла Кукуюка.

У цьому ефірі за правилами проєкту жодна пара не покине паркет. Незважаючи на це, глядацьке голосування відбудеться, і буде відкрите протягом усього тижня. Голоси додадуться до результатів наступного тижня. У якому складі вийдуть учасники на паркет цього разу, дивіться вже в неділю о 21.00 на каналі "1+1".

Зауважимо, що до середини проекту дійшли тільки сильні учасники: ведуча "Сніданку з 1+1" Людмила Барбір і її партнер Дмитро Жук, найсексуальніша пара проекту Даніель Салем і Юлія Сахневич, принцеса гумору Вікторія Булітко і Дмитро Дікусар, білоруський актор Олексій Яровенко та Олена Шоптенко, олімпійська призерка Анна Різатдінова та Олександр Прохоров, шоумен Володимир Остапчук та Ілона Гвоздьова, актриса студії "Квартал 95" Олена Кравець і Макс Леонов, найдраматичніша пара Ксенія Мішина і Женя Кот, а також зірка фільму "Свінгери" Михайло Кукуюк і Єлизавета Дружиніна.

Нагадаємо, що за підсумками шостого прямого ефіру "Танці з зірками" залишила пара Дзідзьо та Яни Цибульської.

Залиште свій коментар

Вибір редакції