Новий адвокат Брітні Спірс про її справу: "Все буде агресивно та швидко"

Новий адвокат Брітні Спірс про її справу: "Все буде агресивно та швидко"

instagram.com/britneyspears

Метью Розенгарт налаштований рішуче.

Американська поп-зірка Брітні Спірс, якій тиждень тому суд дозволив самостійно найняти адвоката у справі про опіку, зробила це.

Так, тепер справи у суді співачки захищатиме відомий зірковий адвокат Метью Розенгарт. Свого часу, він відстоював інтереси Стівена Спілберга, Шона Пенна, Бена Аффлека і Едді Веддера, пише People.

Під час розмови з журналістами Розенгарт заявив, що працюватиме "агресивно та швидко", аби звільнити Спірс з-під опікунства батька Джеймі Спірса.

"По-перше, я ще раз хочу подякувати Брітні Спірс за її сміливість і силу. Я хочу подякувати судді за те, що вона люб'язно привітала мою фірму і мене в цій справі. І я також хочу подякувати шанувальникам Брітні Спірс. Інформаційна підтримка та підтримка моєї фірми, мене самого і, що найбільш важливо, Брітні, дійсно вражає. І останнє, що я збираюся сказати з цього приводу, це те, що я сказав в суді минулого тижня - ми з моєю фірмою активно і швидко подаємо прохання про відсторонення Джеймі Спірса, якщо він не піде у відставку першим..." – сказав адвокат Брітні.

Брітні Спірс з батьком / Associated Press

Як розповіло джерело, наближене до артистки, наразі вона почувається схвильованою та щасливою, оскільки має нового представника у суді. "Вона відчуває, що нарешті рухається до того, щоб покінчити з цим", - додав інсайдер.

Нагадаємо, нещодавно Брітні Спірс вперше за 13 років опікунства своїм батьком зробила публічну заяву в залі суду. Співачка виступала протягом 20 хвилин і за цей час розповіла, що не володіє своїм життям і хоче повернути свої права.

За словами виконавиці, під час примусового лікування їй призначили літій, через вживання якого вона почувалася "ніби п'яною" впродовж 5 років. Крім того, за словами зірки, її змусили поставити внутрішньоматкову спіраль, щоб вона не могла мати дітей, без права видалити її.

Наступна публікація