Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий бойфренд Ані Лорак виявився батьком сина співачки TAYANNA

Артистка та Єгор Глєб були разом три роки.

Співачка TAYANNA, яка розповіла, чому покинула Філіпа Коляденка, заговорила й про батька свого сина Даніеля.

Виявляється, батьком її дитини є новий бойфренд Ані Лорак, саунд-продюсер Black Star Єгор Глеб. Тетяна зустрічалася з Єгором три роки.

"Мій колишній чоловік, який є батьком для мого сина, був юхуу (гулящим чоловіком – прим. ред.). Зараз він напливами з'являється в житті Даніеля: він приходить до сина, погрався-погрався зі словами "Боже, це мій син, я його обожнюю, це мій всесвіт", а через два дні знову, як хвиля, зникає. І потім приходить ще через пів року", - розповіла співачка у програмі "Слава+".

Ані Лорак_2
instagram.com/anilorak
Ані Лорак та Єгор Глеб

Виконавиця також додала, що хотіла б, аби поруч з її дитиною увесь час був батько, але зараз Даніель сприймає лише її, а про біологічного батька майже не згадує. Саме тому Тетяна не тримає зла на ексчоловіка:

"Зараз немає чого звинувачувати людину, у нього таке життя, він так сприймає цю ситуацію. Мабуть, у нього немає інстинкту батька або відчуття батьківства, тому він так живе", - вважає співачка.

Нагадаємо, що після важкого розлучення з бізнесменом Муратом Налчаджиоглу Ані Лорак почала зустрічатися з російським продюсером Єгором Глебом, молодшим від зірки на 14 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції