Новий бойфренд Гейден Панеттьєрі влаштував бійку з рідним батьком у неї на очах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інцидент стався в будинку батьків Брайана Гікерсона.

Екс-наречена Володимира Кличка Гейден Панеттьєрі, яка свій день народження відсвяткувала вже у компанії нового бойфренда Брайана Гікерсона, наразі разом з ним потрапила в скандальну історію з алкоголем і бійкою.

Як повідомляє портал TMZ, коханий зірки побився з власним батьком на очах у зірки.

У поліцію міста Грінвілл надійшов виклик про домашню бійку. За даними поліцейського звіту, Брайан ганявся по будинку за батьком з пляшкою, а Девід Гікерсон, обличчя якого було в крові, намагався сховатися від нього на кухні.

За словами поліцейських, акторка, яка відчинила їм двері, була "оскаженілою", вона хотіла захистити бойфренда, але правоохоронці одягли на нього наручники.

Всю компанію доправили до поліції. Брайан наполягав, що не бив батька - той випив зайвого і сам поліз в бійку. Коханий Панеттьєрі відмовився називати поліцейським своє повне ім'я та дату народження, боячись, що цей інцидент зашкодить іміджу Гейден.

Батько Брайана, своєю чергою заявив поліцейським, що рана на його обличчі - наслідок падіння, а не побиття. Незважаючи на серйозні пошкодження, Девід Гікерсон відмовився від медичної допомоги.

За даними поліцейського звіту, всі учасники бійки, в тому числі і Гейден, були п'яні.

Нагадаємо, Панеттьєрі почала зустрічатися з актором-початківцем Брайаном Гікерсоном влітку цього року. До цього у неї були 10-річні стосунки з боксером Володимиром Кличком, від якого акторка народила дочку Кайю-Євдокію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції