Новий Інспектор Фреймут отримав безпрецедентну кількість скарг на українські пологові будинки

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Новий Інспектор Фреймут отримав безпрецедентну кількість скарг на українські пологові будинки

Багато жінок поскаржилися на українські пологові будинки / прес-служба каналу "1+1"

Тема виявилася неймовірно актуальною і викликала великий резонанс в соціальних мережах.

Після випуску Нового Інспектора Фреймут, присвяченого українським пологовим будинкам, глядачки надіслали команді проекту близько тисячі скарг і запрошень перевірити медичні установи в різних містах України.

Тема виявилася неймовірно актуальною і викликала великий резонанс в соціальних мережах. Сторінки Інспектора і офіційний сайт буквально вибухнули листами схвильованих глядачок, які поспішали поділитися своїми історіями, пов'язаними з пологовими будинками, і запросити Ольгу Фреймут зі знімальною групою в своє місто.

Так, географія заявок на проведення інспекцій охоплює сотню українських міст - від мільйонників до маленьких районних центрів, а кількість досягає тисячі.

Глядачки не тільки запрошували Інспектора у своє місто, але й висловлювали свою підтримку проекту і надію на те, що Ольга Фреймут допоможе змінити ситуація в пологових будинках на краще. Загальна аудиторія програми про пологові будинки склала більше 3,5 мільйона телеглядачів, а частка за аудиторією 18-54 (вся Україна) - 14.0%.

Багато жінок поскаржилися на українські пологові будинки

Влада також відреагували на резонансну програму, і на наступний день в проблемних пологових будинках почалися перевірки. Трагічна історія героїні програми Олени, яка втратила дитину у Київському пологовому будинку №4, також не залишилася непоміченою. На скарги команди Інспектора прокуратура відреагувала і викликала потерпілу на допит, а також направила перевірку в пологовий будинок №4. Інспектор буде і надалі стежити за розслідуванням цієї резонансної справи, і допомагати Олені встановити справедливість.

Команда Нового Інспектора Фреймут запрошує всіх глядачів стати автором ідей нових інспекцій. Надіслати особисту історію, рекомендацію з відвідування об'єкта або скаргу можна на електронну адресу: inspectorfreimut@ukr.net

Нагадаємо, проект Новий Інспектор Фреймут в кожній програмі знаходить і нагороджує Народною премією професіоналів сфери обслуговування, які часто залишаються без належної уваги.

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація