Новий кліп Аріани Гранде про всіх її колишніх хлопців побив рекорд на YouTube

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У відеороботі співачка спародіювала декілька американських фільмів, а в одному з епізодів з'явилася Кріс Дженнер, учасниця реаліті-шоу "Сімейство Кардашян".

25-річна співачка й актриса Аріана Гранде, яка нещодавно розірвала заручини з Пітом Девідсоном, днями презентувала новий кліп на пісню "Thank U, Next", присвячену своїм колишнім коханим.

У композиції вона згадала своїх колишніх: Біг Шона, Рікі Альвареса, Піта Девідсона і Мака Міллера (він помер на початку вересня 2018 року).

Користувачі Мережі залишилися у захваті від ролика. Кліп миттєво набрав 829 тисяч переглядів і 516 тисяч коментарів, коли з'явився на сервісі YouTube Premiers, і таким чином поставив одразу два рекорди YouTube. Зараз у відео більше 87 мільйонів переглядів.

Аріана спародіювала сцени з фільмів "Зіпсовані дівчиська", "Блондинка у законі", "Досягни успіху" і "З 13 в 30". Сама Гранде перевтілилася у героїнь цих картин: Реджину Джордж, Ель Вудс, Айсис і Дженну Рінк. А в одному з епізодів з'явилася Кріс Дженнер, учасниця реаліті-шоу "Сімейство Кардашян".

Нагадаємо, нещодавно Аріана Гранде вперше прокоментувала розрив з нареченим, коміком Пітом Девідсоном. Зазначимо, що їхні стосунки розвивалися стрімко, Аріана погодилася вийти заміж за Піта вже після двох тижнів відносин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції