Новий кліп "Ленінграда" в РФ попросили перевірити на пропаганду алкоголізму

Парламентарія підтримали громадські діячі.

Кліп Сергія Шнурова та групи "Ленінград" під назвою "В Питере – пить" попросили перевірити на пропаганду алкоголізму, хуліганства і насильства щодо представників влади.

На кліп, в якому розповідається, як жителі Петербурга випивають після роботи, поскаржився в прокуратуру депутат Євген Марченко. На його думку, пісня та кліп ганьблять Санкт-Петербург і при цьому перебувають у відкритому доступі, що дає навіть дітям можливість його побачити.

На думку депутата, вихід відео напередодні Великодня – "це плювок в обличчя всім віруючим", а незадовго до 9 травня – це "образа всіх ветеранів". Свій запит парламентарій направив прокурору Петербурга Сергію Литвиненку. Парламентарія підтримали громадські діячі.

Кліп "В Питере - пить" вийшов 30 квітня і вже набрав в Інтернеті більше 4 млн переглядів. Він розповідає про кількох жителів міста, серед яких таксист, автоінспектор, продавчиня і клерк, які втомилися від роботи і знімають стрес на вулиці шляхом розпиття спиртних напоїв.

Нагадаємо, що колишня солістка групи "Ленінград" Аліса Вокс, яка наробила шуму, переспів композицію Кузьми "Скрябіна" "Тримай", випустила ще один кавер на хіт українського музиканта.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: