Новий випуск "Розсміши коміка": хіт "Потапа і Насті" німецькою і зірка "Ліги сміху"

Стали відомі подробиці третього випуску шоу, який завтра покажуть на "1+1".

Цієї суботи на каналі "1+1" покажуть черговий новий випуск гумористичного проекту "Розсміши коміка".

Нагадаємо, в ефірі зараз йде 14-й сезон програми, у якому кожен охочий може заробити реальні гроші – для цього потрібно лише змусити посміхнутися, а в ідеалі розсміятися, суддів проекту – коміків Володимира Зеленського та Євгена Кошового.

У випуску, який вийде на екрани вже завтра, глядачі побачать як знайомі обличчя, так і зовсім новачків.

Першими на сцену вийдуть хлопці, які приїхали з інших країн. Вано з Тбілісі і Нарек з Єревана покажуть номер про вірменське весілля і пожартують про Саакашвілі. До слова, Зеленський вперше за історію програми попросить одного з учасників не тільки пожартувати, але і продемонструвати свої вокальні дані.

Виступ вчительки німецької мови з Миколаєва запам'ятався жартами на котячу тематику. "Мені здається, Віталій Кличко насправді не людина, а кіт - він весь час тобі намагається щось сказати, а що саме зрозуміти неможливо". А ще Ольга продемонструвала, як звучав би хіт "Потапа і Насті" німецькою мовою.

Одним з найяскравіших виступів третього випуску став номер учасника "Ліги сміху" Івана Люленова.

Капітан молдовської команди "Стоянівка" показав, як би виглядало шоу "Розсміши коміка" в його країні, для чого змусив ведучого Ігоря Ласточкіна залізти на драбину, а замість сигнальних кнопок використовувати порожні відра. Іван також зачитав багато жартів, які не ввійшли в "Лігу сміху".

Кому з учасників вдалося зірвати куш і забрати у коміків 50 тисяч гривень, дізнаємося вже завтра. Проект стартує о 18:30 на "1+1".

Залиште свій коментар