Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новий випуск "Вечірнього Кварталу" очолив тренди українського YouTube

В телеефірі розважальне шоу подивилося майже 5 мільйонів осіб.

У суботу, 16 березня, в ефірі каналу "1+1" відбулася прем'єра першої частини нового випуску "Вечірнього Кварталу", знімання якого відбулись напередодні, 13 березня.

Володимира Зеленського у "Вечірньому Кварталі" проводжали в Президенти України. У політичних номерах він участі не брав, як і зобов'язує новий статус, але став об'єктом жартів колег по сцені.

Вечірній квартал_1
прес-служба каналу "1+1"

"Вечірній квартал" за аудиторією 18-54 (Україна) минув з рейтингом 5.3% і часткою 18,0%. За аудиторією 18-54 (50К +) рейтинг програми становив 5.6%, частка ― 20,9%. Продукт зі значним відривом від конкурентів лідирував у слоті показу. Випуск "Вечірнього кварталу" не тільки очолив топ телепродуктів дня, але і став найбільш рейтинговою програмою на українському телебаченні з початку березня в категорії розважальні програми (18-54, 50К+). Охоплення випуску склало 4,7 мільйона глядачів (4+, Україна).

Вечірній квартал_3
прес-служба каналу "1+1"

А вже через добу після виходу в ефір і появи на YouTube, "Вечірній Квартал" очолив тренди. За добу в Інтернеті його подивилися 1,2 мільйона осіб.

Вечірній квартал_7
прес-служба каналу "1+1"

До речі, другим за популярністю проектом дня став документальний фільм "Квартал твоєї мрії", присвячений 15-річчю команди студії "Квартал 95". Спецпроект "Квартал твоєї мрії" зібрав високі показники: за аудиторією 18-54 (Україна) рейтинг ― 4,5%, частка ― 12,7%, серед глядачів 18-54 (50К +) ― 4,4% і 14,1%, відповідно. Програма була лідером в слоті показу. У топі рейтингових продуктів суботи спепроект був другим, поступившись лише "Вечірньому кварталу" (18-54 України / 50К +). Охоплення програми склало 4,9 мільйона глядачів (4+, Україна).

Вечірній квартал_8
прес-служба каналу "1+1"

Друга частина нового "Вечірнього Кварталу" вийде в ефір уже цієї суботи, 23 березня, о 21.40. Глядачі побачать пародію на проект "В гостях у Гордона", скетч "розумний дім" Андрія Парубія, виступи Tayanna і Ірини Білик, а також кілька політичних пародій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції