Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новорічний подарунок від "1+1": глядачі побачать прем'єру четвертого сезону серіалу "Шерлок"

Другого січня в ефірі з'являться Бенедикт Камбербетч і Мартін Фріман.

У перші святкові дні нового року на телеканалі "1+1" відбудеться подія світового масштабу - прем'єра четвертого сезону культового британського серіалу "Шерлок" з Бенедиктом Камбербетчем і Мартіном Фріманом у головних ролях.

Шерлок на 1+1_1
Hartswood Films 2016

Другого січня о 22:30 глядачі "1+1" побачать першу серію четвертого сезону серіалу під назвою "Шість Тетчер", зняту за мотивами оповідання Артура Конана Дойля "Шість Наполеонів". Після чого в перші тижні нового року одночасно зі світовою прем'єрою на телеканалі BBC глядачі "1+1" побачать другу серію "Брехливий детектив" і третю серію "Остання задача".

Шерлок на 1+1_3
Hartswood Films 2016

Шерлок на 1+1_4
Hartswood Films 2016

Шерлок на 1+1_5
Hartswood Films 2016

За словами виконавця головної ролі Бенедикта Камбербетча нові серії "Шерлока" будуть дуже драматичними: в них будуть сміх, сльози, несподівані повороти, сюрпризи і неймовірні розслідування.

Шерлок на 1+1_6
Hartswood Films 2016

У довгоочікуваному четвертому сезоні серіалу виробництва Hartswood Films ексцентричний Шерлок Холмс знову повертається до Лондона, в той час як доктор Уотсон і його дружина Мері готуються до найбільш серйозного випробування в їхньому житті - вперше стати батьками.

Шерлок на 1+1_7
Hartswood Films 2016

Шерлок на 1+1_8
Hartswood Films 2016

Нагадаємо, телеканал "1+1" готує для глядачів найбільш позитивний і душевний Новий рік в компанії улюблених артистів. Традиційно Українці побачать святковий випуск "Вечірнього кварталу", гостями якого стануть яскраві зірки країни. Першого січня глядачі "1+1" побачать новорічний карнавал "Світського життя з Катериною Осадчою".

Шерлок на 1+1_9
Hartswood Films 2016

Шерлок на 1+1_10
Hartswood Films 2016

У концертному шоу з видовищними постановками візьмуть участь Джамала, ВІА Гра, Дзідзьо, Ірина Білик з чоловіком Асланом Ахмадовим і інші.

Дивіться прем'єру четвертого сезону культового серіалу "Шерлок" другого січня о 22:30 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції