Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новоспечена дружина Нікітіна розповіла, як створювалася її унікальна весільна сукня

Ольга Горбачова чітко дотримувалася давніх обрядів перед укладанням шлюбу.

Продюсер Юрій Нікітін та співачка Ольга Горбачова, які розписалися наприкінці червня, до цієї події йшли довгих 18 років, тому ретельно готувалися до свята, йдеться у "Світському житті".

Зіркова наречена дотрималася традицій та власноруч вишила весільний рушник.

"Я вважаю, що ми зробили найважливіше для пари – це усі ті сакральні обряди, які передують весіллю. Для мене важливий і дівич-вечір, і те, що я сама вишивала весільний рушник. Як на мене, це – найкраще, що може зробити наречена, аби до кожного стіжка вкласти світлу думку і змоделювати життя аж до старості", - каже Горбачова.

Юрій Нікітін здивував Осадчу відсутністю звичного для усіх наречених парубоцького вечора.

"Сидів я і думав про парубоцький вечір. І зрозумів, що не хочу", - вразив Юрій зізнанням.  Його ж кохана додала, що він вже ж не парубок.

Ольга також розповіла особливості своєї автетичної весільної сукні.

"Дизайнером є Роксолана Богуцька, вона відшукала для мене сторічні весільні сорочки. Ми їх почистили від чужої енергетики, і вона нашила мені їх на нову сукню, змоделювала. Такі самі сукні і у донечок моїх. І я скажу так: то не сукня відповідає весіллю, то весілля розпочалося із сукні", - наголосила вже офіційна дружина продюсера Нікітіна.

Стосовно зміни прізвища, на яку все ж погодилася артистка, вона зауважує, що панікувала при прийнятті такого рішення. Але після порад доньок та чоловіка наважилася стати Нікітіною.

Зірковій парі дату укладання довгоочікуваного шлюбу порадив астролог. Для Ольги такий крок означає нагадування про те, що кожен із нас має шанс на виправлення власних помилок.

Нагадаємо, дружина Нікітіна, Горбачова показала фото з казкового весілля.

Відео Подружжя Юрія та Ольги обирали дату весілля з астрологом

Залиште свій коментар

Вибір редакції