Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Новоспечена матуся Єва Лонгорія показала новонародженого малюка

Акторка висловила подяку своїм шанувальникам за теплі побажання.

Зірка серіалу "Відчайдушні домогосподарки" Єва Лонгорія, яка днями вперше стала мамою, показала свого новонародженого сина.

Як повідомлялося раніше, хлопчика назвали подвійним ім’ям Сантьяго Енріке, а його першу світлину опублікував журнал HOLA USA.

Акторка виклала також цю світлину на своїй сторінці Instagram.

"Привіт, світе! Я представляю вам Сантьяго Енріке Бастона. Спасибі всім за те, що ви прийняли мою дитину і за всі ваші теплі побажання!", - підписала фото акторка.

Також зірка торкнулася теми поділу сімей нелегальних мігрантів на кордоні з США, коли у кількох тисяч батьків відібрали дітей.

"У світлі народження мого сина я хотіла звернути увагу на сім'ї, які були розділені на кордоні. Маючи мого сина поруч зі мною, я не можу уявити, як його забирають з моїх рук. Сім'ї повинні бути разом, тому наше завдання зробити все можливе, щоб возз'єднати їх", - написала Лонгорія.

Нагадаємо, невдоволення політикою президента США щодо розділення дітей з батьками мігрантами, висловило подружжя Клуні, які ще й пожертвували 100 тисяч доларів власних коштів на допомогу цим дітям.

Залиште свій коментар

Вибір редакції