O.Torvald про підготовку до "Євробачення-2017": Такого номеру не буде в жодного з конкурсантів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Музиканти готуються до конкурсу серйозно, та, навіть, пошили костюми з запасом.

Представник України на конкурсі "Євробачення-2017", гурт O.Torvald, розповів про підготовку до пісенного змагання, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Щоденні репетиції, заняття вокалом та підготовка номеру. Лідер O.Torvald Женя Галич із гуртом до "Євробачення" готується серйозно. Хлопці навіть костюми шиють із запасом

"Костюми майже готові. Їх буде три, вони будуть абсолютно однакові. Просто потрібно, щоб були запасні, просто потрібно щоб були, якщо хтось впаде, пошкрябає собі коліно і порве там собі штани", - сказав Галич.

А от номер наших цьогорічних конкурсантів обіцяє бути дуже особливим.

"Номер буде дуже відрізнятися від фіналу і він буде нерально крутий. Такого номеру не буде в жодного з конкурсантів", - запевнив співак.

З такою насиченою підготовкою до представлення України на конкурсі, часу на родину практично не вистачає. А у Євгена вагітна дружина та чотирирічна донечка

"Сьогодні бачилися зранку і тут випадково сьогодні побачилися біля стадіону. Вона приїхала, припаркувалася на зустріч і я побачив, що йде величезний живіт, а потім зрозумів, що це мій живіт. Ми прокидаємося разом, ми спимо разом, ну просто зараз багато завдань різних є. Я намагаюся. Ми весь Великдень були разом. Виділив декілька днів щоб побути з дружиною і донькою", - розповів Галич.

Такий шалений графік Євгену та його родині доведеться терпіти недовго. Менше ніж за місяць вся Україна вболіватиме за O.Torvald на сцені "Євробачення".

Відео Як соліст гурту O.Torvald готується до "Євробачення"

Залиште свій коментар

Вибір редакції