Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обіцяй, що ніколи не піднімеш руку на дочку: батько Меган розповів, про що говорив з принцем Гаррі

Томас Маркл дав своє перше телеінтерв’ю та заявив, що "дитина буде найближчим часом".

Батько дружини принца Гаррі Меган Томас Маркл, який не зміг бути присутнім на весіллі дочки через операцію на серці, дав своє перше телеінтерв'ю.

73-річний чоловік зауважив, що жалкував про те, що 19 травня не зміг провести свою дочку до вівтаря і зізнався, що він ревнував, але вдячний принцу Чарльзу, який замінив його на весіллі.

"Вона була прекрасна. Я заплакав, дивлячись на неї. Я був такий гордий, у мене не було кращого моменту в житті. Весь світ спостерігав за моєю дочкою", - поділився Маркл враженнями від весільної церемонії, що відбулася в Віндзорі 19 травня.

Томас Маркл
Томас Маркл

При цьому Томас вважає вінчання Меган і принца Гаррі "одним з найбільших моментів в історії", в якому він упустив шанс взяти участь.

Містер Маркл також відкрито говорив про дочку, яка відчайдушно прагне мати дітей, і сказав, що, хоча вона ще не вагітна, він очікує, що пара матиме дитину "вже найближчим часом".

Томас розповів, що поки ще ніколи не зустрічався з Гаррі особисто, але кілька разів розмовляв з ним телефоном. В одній з таких бесід, коли принц попросив у нього руки Меган, він сказав майбутньому зятю: "Ви - джентльмен. Пообіцяйте мені, що ніколи не піднімете руку на мою дочку і я, звичайно, дам свій дозвіл".

Також Маркл сказав, що попросив пробачення у Меган і Гаррі за спровокований їм напередодні весілля скандал з постановочними фотографіями. Як відомо, Томас домовився з папараці зробити низку нібито випадкових знімків.

"Я усвідомив, що це було серйозною помилкою", - визнав він.

Томас також зауважив, що планує незабаром приїхати до Великої Британії, щоб зустрітися з Гаррі і рештою королівської родини.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з'явилась інформація, що Томас Маркл заявив, що не "канючив" гроші на операцію у королівської родини.

Залиште свій коментар

Вибір редакції