Обмін партнерами та неочікуваний результат: яким був шостий ефір "Танців з зірками"

Фінал випуску шоу став несподіванкою для глядачів.

На телеканалі "1+1" першого жовтня відбувся шостий прямий ефір легендарного оновленого проекту "Танці з зірками", у якому зірки обмінялись партнерами зі своїми конкурентами по паркету.

Так, Ахтем Сеітаблаєв станцював з Ілоною Гвоздьовою, Юрій Ткач - зі Сніжаною Бабкіною, Сергій Бабкін – з Олександрою Кучеренко, Надя Дорофєєва – з Ігорем Кузьменком, Наталя Могилевська – з Євгеном Котом, а Дмитро Комаров – з Оленою Шоптенко. Шостий випуск "Танців з зірками" став винятковим, оскільки закінчився як для учасників проекту, так і для всієї України неочікуваним результатом: жодна з пар не залишила проект.

Першими яскравим квікстепом глядачів телеканалу "1+1" здивувала новоутворена пара Ахтема Сеітаблаєва та Ілони Гвоздьової.  Цікаво, що Ілона зізналась, що вважає Ахтема справжнім конкурентом своєму постійному партнеру Юрію Ткачу. А після виступу учасників найбільш вимоглива суддя проекту Катерина Кухар навіть зазначила, що цього разу Ахтем відкрився з нового боку:

"Ахтеме, мені дуже шкода, що Ваше серце належить Олені, і це не можливо приховати. Але хочу зазначити, що сьогодні я нарешті побачила достатньо емоцій у Ваших очах", - сказала всесвітньо відома балерина.

Від суддів пара отримала 24 бали.

Партнер Ілони Гвоздьової Юрій Ткач цього тижня вийшов на паркет зі Сніжаною Бабкіною. А Сергій Бабкін зізнався, що радий «появі» Юрія у їхній родині, та став у пару з Олександрою Кучеренко.

Після запального фрістайлу у індійському стилі у виконанні Юрія та Сніжани MONATIK зазначив, що учасники вдало доповнюють одне одного, а Катерина Кухар поставила парі максимальний бал - 10, та у знак свого визнання подарувала Юрію квітку соняшника:

"Юрію, ви справжній повелитель змій: Сніжани, Ілони, тільки Полякової не вистачає", - пожартувала балерина.

За нереальний "ткач" Юрій та Сніжана отримали 26 балів.

Тим часом, чоловік Сніжани Сергій Бабкін виконав пристрасний пасодобль з партнеркою Дмитра Комарова Олександрою Кучеренко. Цього разу Сергій перетворився на Сальвадора Далі, а Міс Україна-2016 стала його музою:

"Танцювати з божевільним художником – задоволення. Я впевнена, що саме мені вдасться його повністю розкрити, адже я підхожу Сергію краще за всіх інших", - впевнено зізналась танцівниця.

Але суддя "Танців з зірками" Катерина Кухар не підтримала Олександру та зазначила, що Сергій Бабкін по-справжньому відкривається на паркеті тільки зі своєю дружиною.

За виступ пара отримала 21 бал.

Надя Дорофєєва кинула виклик своїй конкурентці Наталі Могилевській та вийшла на паркет з її постійним партнером Ігорем Кузьменком. Новоутворена пара виконала чуттєвий контепорарі під пісню Сергія Бабкіна «Пробач» у виконанні вокалістів «Голосу країни» Віри Кекелії та LAUD (Влад Каращук) і підкорила серця не тільки всіх українців, але й суворих суддів "Танців з зірками". Так, MONATIK назвав номер учасників найкращим виступом вечора, Катерина Кухар зазначила, що Надя по-справжньому розкрила Ігора, а Влад Яма вперше висловив своє визнання "конкуренту":

"Ігоре, ти набагато яскравіший, ніж я вважав всі ці п’ять тижнів. Ви з Надею дихали в унісон, відчували одне одного, це було дуже змістовно та чесно. Я відчував ваш біль", - відверто сказав Влад Яма.

Цікаво, що Надя та Ігор стали першою парою, яка отримала від суддів максимальний бал – 30.

У відповідь Наталя Могилевська станцювала з партнером Наді Євгеном Котом та здивувала всю країну відвертим джаз-фанком під пісню гурту Quest pistols show та MONATIK «Мокрая».

Після сміливого виступу пари Катерина Кухар та MONATIK зазначили, що Євгену вдалося приборкати норовливу Наталю Могилевську, а Влад Яма навіть зізнався, що цього ефіру його партнерка у першому сезоні Танців з зірками" по-справжньому вразила:

"Ми просили експериментів, і ти це зробила вдало. Сьогодні у тебе горять очі по-іншому, і я цьому радий".

Судді "Танців з зірками" оцінили виступ пари у 27 балів.

Дмитро Комаров цього разу вийшов на паркет з японським «чачача» в образі гейши, а його нова партнерка Олена Шоптенко – самурая. Цікаво, що переможниця першого сезону "Танців з зірками" відверто зізналась, що танець з Дмитром Комаровим – найбільше випробування за весь проект. Тим часом, суворі судді оцінили виступ пари у 6 балів та натякнули Дмитру, що він вже зробив все можливе у шоу:

"Я поважаю Вашу працю, бачу, що Ви докладаєте всіх зусиль. Але, чесно кажучи, мені здається, що Ви досягли піку та виконали свою місію у проекті – надихнули мільйонів телеглядачів танцювати", - сказав MONATIK.

Зазначимо, що шостий випуск "Танців з зірками" став винятком, в рамках якого жодна пара не залишила паркет. Голоси, які учасники отримали впродовж шостого прямого ефіру, будуть додані до суми балів тижневого голосування та наступного випуску. Наголосимо, одразу після ефіру лінії для голосування були відкриті, тож протягом всього тижня глядачі зможуть підтримувати своїх улюбленців смс та телефонними дзвінками, і таким чином врятувати їх від потрапляння до зони ризику наступного ефіру. Скільки пар залишить проект наступної неділі, одна або дві, досі залишається таємницею. 

Спеціальними гостями шостого прямого ефіру стали найбільш ексцентричний танцювальний проект D’arts та популярний український співак Макс Барських. А партнером Юрія Горбунова на зірковому балконі - учасник "Танців з зірками" Олександр Скічко.

Учасники "Танців з зірками" виступали під живе виконання оркестру та вокалістів «Голосу країни» Віри Кекелії, Романа Дуди, Інгрет (Інгрет Костенко), LAUD (Влад Каращук) і Луки (Андрій Лучанко).

Нагадаємо, що минулого тижня за результатами суми балів суддівської трійки Влада Ями, Катерини Кухар, MONATIK та глядачів найменшу кількість балів отримала та залишила проект пара Камалії та Дмитра Жука

Дивіться чвертьфінал оновлених «Танців з зірками» наступної неділі на телеканалі "1+1" о 21:00.

Повʼязані теми:

Наступна публікація