Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обраниця Бена Аффлека вперше розповіла про своє життя після знайомства з актором

Ліндсі Шукус дала відверте інтерв’ю американському виданню.

Обраниця Бена Аффлека, продюсерка Ліндсі Шукус, з якою він начебто почав зустрічатися, ще до розлучення, дала перше відверте інтерв’ю.

Змирившись з новим становищем, Ліндсі погодилася вийти з тіні і дати інтерв'ю про своє життя американському ELLE.

Торкнутися теми особистого життя Ліндсі при цьому погодилася лише в загальних рисах.

Головне запитання, яке цікавить громадськість, - чи дійсно їхній роман почався, коли Бен був ще в стосунках з Дженніфер Гарнер, - Ліндсі залишила без відповіді.

Бен Аффлек з новою дівчиною_1
East News

До зустрічі з Беном Шукус не доводилося ховатися від камер папараці. У дівчини було цілком спокійне, розмірене життя, але з приходом Бена все змінилося.

"Все моє життя минуло з іншого боку камери, тому що саме там мені найкомфортніше. Я продюсер, я мати, я товариш - так я сприймаю саму себе, і доходити висновку, що тепер я публічна фігура, досить смішно. Так, це дивно, коли хтось знімає тебе в супермаркеті", - поділилася Ліндсі.

Також Ліндсі зізналася, що найважливіше для неї внутрішня гармонія: останні два роки вона витратила на те, щоб відчувати себе краще і навчитися відпочивати.

"Я виховую п'ятирічну дочку, і мені хочеться, щоб вона розуміла, як багато значить любов до себе. Іноді й справді найскладніше дати собі перепочинок і подбати про власне здоров'я. Загнати себе в жорсткі рамки набагато легше", - вважає Шукус, яка вже давно відкрила для себе медитацію.

В інтерв'ю Ліндсі розповіла про свій переїзд з провінції до Нью-Йорка, заняття у театральній студії в шкільні роки і захоплення журналістикою в університетські часи. А от щодо самого Аффлека Ліндсі вирішила особливо нічого не розповідати.

Нагадаємо, подейкують що шлюб Бена Аффлека та Дженніфер Гарнер розпався саме через появу Ліндсі. Гарнер намагалася врятувати 12-річні стосунки, але у квітні минулого року вона офіційно подала на розлучення з Аффлеком. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції