Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обраниця Шовковського Кутепова та Євланчик поклали край багаторічному конфлікту щодо дітей

Екс-пара примирилася.

Кохана дівчина зірки футболу Олександра Шовковського Марина Кутепова та її екс-чоловік Сергій Євланчик припинили тривалий конфлікт, причиною котрого були діти.

Колишнє подружжя протягом трьох років відстоювало своє право виховувати Жасмін та Нікіту. При цьому кожний із батьків прагнув, аби діти жили саме з ним.

Нині ж між ними підписана мирова угода, про що Марина сповістила у соцмережі.

Шовковський та Кутепова
instagram.com/aleksandrshovkovskyi

"Нещодавно, з метою благополуччя і щастя наших дітей, відмовившись від попередніх взаємних претензій ми з Сергієм знайшли компроміс і в присутності свідків підписали мирову угоду, яку після цього затвердив суд. Я і Сергій дотримуємося умови цього мирової угоди, а також ми взяли на себе зобов'язання виконувати умови цієї угоди і в майбутньому", - зазначила дівчина.

При цьому, подробиць такого кроку Кутепова не розголошує, за її словами, задля безпеки малюків.

Друзья! Недавно, в целях благополучия и счастья наших детей, отказавшись от предыдущих взаимных претензий мы с Сергеем ...

Опубликовано Мариной Кутеповой 20 июля 2017 г.

"Ми хочемо, щоб ви знали, що ми більше не маємо ніяких претензій одне до одного. Просимо вас взяти до уваги те, що ми взяли на себе зобов'язання не поширювати інформацію, яка може принизити гідність і репутацію як нашу, так і наших дітей", - продовжує обраниця СаШо.

Кутепова з дітьми
Кутепова з дітьми

Марина та Сергій вже не разом, але обіцяють: зроблять все, аби діти були щасливі.

Нагадаємо, ще у серпні 2015-го року Марина Кутепова під час прес-конференції щодо дітей зі сльозами на очах говорила про сподівання, що Сергій Євланчик схаменеться. Приводом до конфлікту було те, що Марина довгий час не бачилася із малюками. У січні 2016-го судова тяганина стосовно дітей завершилася на користь Кутепової. Також серед каменів спотикання була квартира у Києві, за яку пара судилася. Цьогоріч у січні просто в аеропорту обраниці Шовковського намагалися вручити повістку просто в аеропорту. Втім, судячи із допису Марини, наразі протистояння екс-пари завершилося.

Залиште свій коментар

Вибір редакції