Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ображений Джаред Лето намагався зірвати знімання "Джокера" з Феніксом

Артист обурений тим, що роль суперлиходія дісталася не йому.

Актор та музикант Джаред Лето, який у бойовику "Загін самогубців" зіграв суперлиходія Джокера, образився на Warner Bros.

Справа в тому, що коли стрічка "Джокер" була на стадії зародження, Warner Bros. пообіцяв Лето, що зніме окремий фільм про Джокера, в якому він зіграє головну роль. Та врешті, лиходія з посмішкою на екрані втілив Гоакін Фенікс.

Як пише The Hollywood Reporter, з самого початку Warner Bros. не надто активно висвітлював вихід стрічки режисера Тодда Філліпса, оскільки їх бентежила занадто похмура атмосфера в фільмі. Окрім того, всі сподівалися, що Тодд взагалі передумає знімати стрічку. Але в результаті бюджет все ж таки Філліпсу дали.

Джокер Джаред Лето
facebook.com/SuicideSquad
Джокер у виконанні Джареда Лето в стрічці "Загін самогубців"

Своєю чергою, обурений Лето почав жалітися своїм агентам, які також співпрацюють з Філліпсом, а також просив свого музичного менеджера Ірвінга Азоффа зателефонувати керівнику Warner Bros. (поки не зрозуміло, кому саме). Ідея була у тому, щоб вмовити його не знімати фільм Філліпса.

Джокер у виконанні Гоакіна Фенікса у однойменній стрічці

Тим часом представник Лето спростовує той факт, що артист звертався з таким проханням, а Азофф від будь-яких коментарів відмовився. Відтоді Джаред та його менеджер більше не співпрацюють.

Так само й Warner Bros. не став нічого коментувати. Представники Джареда поінформували, що він все ще продовжує співпрацювати з компанією і планує зніматися в нових фільмах.

Нагадаємо, що тим часом кінострічка "Джокер" отримала головний приз Венеційського фестивалю. Програму фестивалю цього року склали понад 20 картин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції