Образи та венеричні хвороби: вдівець Катріони Вайт оприлюднив подробиці її переписки із Джимом Керрі

Зірка змушував свою кохану підписати угоду про нерозголошення стану її здоров'я.

Після трагічної смерті 30-річної коханої Джима Керрі внаслідок суїциду, Катріони Вайт, їхні стосунки стали приводом до гучних обговорень.

Наразі вдівець дівчини Марк Батлер звернувся до суду із звинуваченнями актора у постачанні Катріони рецептурними препаратами, якими вона себе і вбила.

Більше того, Батлер оприлюднив переписку покійної дружини із її коханцем, судячи з котрої, зірка чинив тиск на подругу, змушуючи її підписати угоду про нерозголошення стану її здоров'я, зокрема про венеричну хворобу, та подробиць їхніх стосунків.

Похорон екс-дівчини Джима Керрі_4
East News
На похороні екс-дівчини Джим Керрі сам ніс труну

При цьому, жінка страждала від почуття покинутості, власної зіпсованості та безнадії. Усе це демонструють листи та повідомлення, що надає видання The Mirror.

За словами вдівця, його позов не був поданий заради грошової вигоди. Метою чоловіка є доведення вини актора у смерті його близької людини.

Похорон екс-дівчини Джима Керрі_3
East News
На похороні екс-дівчини Джим Керрі сам ніс труну

"Справа не в грошах. Справа в тім, що Джим Керрі вийшов чистеньким зі своїх стосунків із Кейт і того, що він їй заподіяв. Справа в правді", - підкреслює вдівець Вайт.

За декілька тижнів до трагедії Катріона написала Джиму щемливе та емоційне послання.

Похорон екс-дівчини Джима Керрі_2
East News
На похороні екс-дівчини Джим Керрі сам ніс труну

"Я завжди буду зіпсованим товаром, на мені довіку буде тавро. Тож я мушу прийняти те, що завжди мене страшило. Те, що я самотня. Покинута і самотня", - цитує видання фрагмент із її листа.

"Пробач мені за те, що ми обоє поранені. Я дуже кохаю тебе, Джиме. Ти завжди будеш у моєму серці", - наголошувала жінка.

При цьому, листування пари демонструє, що Катріону тривожили пікантні фізичні симптоми, що давали їй підстави вважати: вона заразилася венеричною хворобою під час зв'язку із Керрі.

Чоловік намагався переконати її, що горбочки на шкірі та запалені фолікули бувають від інтенсивного сексу або від гоління.

Катріона Вайт_1
mirror.co.uk
Вдівець Катріони Вайт

Катріона наголошувала, що перевіряла здоров'я перед стосунками із актором. Після характерних заяв зірка порвав із дівчиною та вимагав, щоби вона підписала угоду, складену його адвокатом. Через те, що Катріона зволікала із передаванням документів, він обзивав її "шльондрою", "нахабою" та "невдячною сук*ю".

За словами вдівця Вайт, у Катріони були діагностовані герпес 1-го та 2-го типу та гонорею.

Катріона Вайт_2
mirror.co.uk
Катріона Вайт

Сторона Джима Керрі наголошує, що немає зв'язку між цією перепискою, датованою 2013-м роком та самогубством дівчини у 2015-му.

Після цього розриву по переписці, пара жила разом аж до самої трагедії 28-го вересня 2015-го року. Останній з ким говорила Катріона за життя, судячи з її телефону, був саме її зірковий коханий.

Нагадаємо, для Джима Керрі звинувачення у смерті його коханої стали образливими. За словами актора, він не потерпить такої "ганьби" та "спроби використати жінку, яку він кохав".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: