Обурена Анджеліна Джолі незадоволена рішенням суду у справі щодо опіки над дітьми

Обурена Анджеліна Джолі незадоволена рішенням суду у справі щодо опіки над дітьми

Фото: Associated Press

Акторці заборонили використовувати дітей як свідків.

Відома голлівудська акторка Анджеліна Джолі, яка досі судиться з ексчоловіком за опіку над дітьми, обурена нещодавнім рішенням суду.

Так, зірка, яка намагається вибороти одноосібну опіку над дітьми, мала намір використати нащадків як свідків. Анджеліна сподівалася, що діти дадуть свідчення в суді, і оголосять своє бажання щодо батьківської опіки.

Фото: Associated Press

Проте, як пише видання Fox News, суддя відмовив акторці в її проханні вислухати юних свідків, що її неабияк обурило, адже саме діти могли довести, що Пітту не можна надавати право на опіку.

Акторка вкорте наголосила, що в її будинку було насильство з боку Пітта, тому висловила сумнів з приводу компетентності судді і занепокоєння щодо безпеки своїх дітей.

"Міс Джолі відзначає, що суддя не врахував належним чином розділ кодексу судів Каліфорнії, в якому говориться, що надання опікунства особі, раніше звинуваченій в домашньому насильстві, завдає шкоди інтересам дітей. Суддя відмовився вислухати свідчення неповнолітніх підлітків і їхні думки з приводу побажання опіки", - йдеться у зверненні акторки.

Бред Пітт своєю чергою через своїх адвокатів навпаки назвав рішення судді справедливим.

Нагадаємо, шлюборозлучний процес Анджеліни Джолі і Бреда Пітта триває від 2016 року. Зірки розлучилися 2019 року, втім, досі не вирішили питання щодо опіки над шістьма дітьми (вже п'ятьма, оскільки страшому Меддоксу виповнилося 18) та розподілу майна. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація