Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обурена Брітні Спірс емоційно відреагувала на прохання колишнього збільшити аліменти

Відповідь співачки не змусила себе довго чекати.

Популярна співачка Брітні Спірс, екс-чоловік якої офіційно вимагає у неї збільшення аліментів втричі, відповіла на його прохання.

Зауважимо, що Кевін Федерлайн вимагає від виконавиці замість 20 тисяч доларів, 60.

Але співачка, своєю чергою зауважила, що це не її проблема, що колишньому чоловікові бракує грошей на утримання шістьох дітей (крім синів Спірс, у нього є ще четверо дітей), повідомляє DailyMail.

Але за повідомленням інсайдера, зірка дуже нервує через ситуацію, що склалася.

"Вона просто хоче, щоб все вирішилося якомога швидше. Але здаватися вона не буде. Брітні турбується, що якщо погодиться зараз збільшити суму аліментів, то хто їй дасть гарантію, що Кевін на цьому зупиниться і в наступний раз не зажадає від неї ще більше грошей?", - заявив інсайдер, близький до Брітні.

Федерлайн же вважає, що жертви, на які йому довелося піти, - цілком переконливі причини для того, щоб вимагати більшу компенсацію.

Сам же він, за його словами, отримує всього три тисячі доларів. А цих грошей для задоволення всіх потреб їхніх з Брітні дітей недостатньо.

До слова, сама Спірс, за словами близького до неї джерела, витрачає на дітей не більше тієї суми, яку вона щомісяця платить колишньому чоловікові. Тому вона впевнена, що гроші, які він вимагає, потрібні йому для його сім'ї та інших своїх дітей.

Нагадаємо, нещодавно екс-чоловіка Брітні Спірс Кевіна Федерлайна заскочили у клубі зі стриптизерками, де він святкував своє 40-річчя.

Залиште свій коментар

Вибір редакції