Обурений чоловік Таїсії Повалій прокоментував події в одеському аеропорту

Ігор Ліхута заявив, що у пресі розповсюдили неправду.

Чоловік та продюсер співачки Таїсії Повалій Ігор Ліхута, яких не пустили в Одесу з аеропорту, розповів, що насправді сталося 2-го травня.

За словами Ліхути, Повалій не мала виступати в Одесі на Куликовому полі, як про це писалося у ЗМІ. Продюсер співачки обурено заявив, що в такий день Таїсія просто не могла собі цього дозволити.

"Інформація, що нібито Таїсія Повалій мала дати концерт в Одесі на Куликовому полі 2 травня, - брехня! Ну як можна давати концерт в такий день? В українській мові дуже точна різниця у визначенні свята і горя. Свято - це річниця, а горе - роковини. Два роки тому в Одесі сталася трагедія. Як можна в день роковин давати концерт?" – сказав Ліхута, пише "Гордон".

Разом із тим чоловік Повалій не став заперечувати, що дійсно разом з артисткою був у той день в одеському аеропорту. Однак, запевнив Ліхута, вони стали заручниками подій, коли місцеві активісти заблокували депутатів Вадима Новинського і Юрія Бойка, не дозволивши їм вийти в місто.

"Ми не зіткнулися з тими, хто блокував в аеропорту Одеси Новинського, Бойка і інших, хоча все відбувалося на наших очах. Коли ми проходили через контроль безпеки аеропорту, журналісти нас з Таїсією сфотографували, а після пустили качку: мовляв, Повалій не дали виступити на Куликовому полі, і вона полетіла на літаку разом з Бойком", - розповів продюсер.

Ліхута пояснив, що 1-го травня вони з Повалій прилетіли до Одеси на день народження до друга, а вже 2-го травня полетіли до Європи.

"Проте, всім відомі події в аеропорту українські ЗМІ чомусь зв'язали з іменем Таїсії Повалій", - обурився Ліхута.

Вкотре продюсер наголосив, що вони з Повалій не залишали Україну, а в Росії виступають тому, що у рідній країні їм перекрили "кисень".

"До речі, в Росії, на відміну від України, проти нас немає ніякої інформаційної війни. Коли ми працюємо на російських майданчиках, в програмі обов'язково є українські пісні. Наприклад, з 25 пісень сольного концерту 5-6 – українською. І росіяни сприймають ці пісні на ура, тому що насправді люди дуже люблять українські пісні і українською мовою", - наголосив чоловік Повалій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: