Обурений продюсер "Ліквідації" заявив, що може зняти серіал в Росії

Дішдішян звернувся до української влади через Машкова.

Навколо ситуації із нібито забороною в'їзду в України для Машкова з'являються все нові деталі. Наразі продюсер "Ліквідації" Рубен Дідішян висловив свою позицію.

Він написав у соцмережі відкритого листа, де запитав в української влади про гарантії безпеки для артистів з Росії.

До слова, СБУ спростувала інформацію про заборону в'їзду Володимиру в Україну.

При цьому, представниця зірки наголосила: він не планує зніматися у продовженні серіалу. Дішдішян розмірковує над перенесенням локації фільму з України в Росію.

"Адже історію країни не зітреш одним мазком. Тому вважайте цей мій текст офіційним зверненням до української влади. Чи готові ви забезпечити безпеку кіногрупи і безперешкодний в'їзд для знімань в Одесі? Якщо ні, то ми можемо переписати сценарій під іншу локацію і знімати в Росії. Але буде прикро і гірко, якщо в таке кіно втрутиться політика!", - написав він.

Вчера Сергей Члиянц выложил у себя на ФБ новость про "Ликвидацию". И поскольку вопрос вышел на публичную плоскость, я ка...

Опубликовано Рубеном Дишдишяном 4 июля 2017 г.

При цьому продюсер "Марс Медиа Энтертейнмент"додає, що інформацію про заборону в'їзду головному герою продовженню "Ліквідації" отримав зі своїх джерел.

"Ми планували знімати фільм в наступному році восени в Одесі. Сергій Чліянц, одесит, повинен був бути виконавчим продюсером. І оскільки всі чули про якісь "чорні списки" російських нев'їзних акторів, ми вирішили перевірити цю інформацію. І були неприємно здивовані, що Володя Машков нев'їзний в Україну. Інформація неофіційна, і ми її звичайно будемо ретельно перевіряти", - підсумував він.

Нагадаємо, інформацію про нібито заборону Володимиру Машкову їхати в Україну розповсюдив  режисер Сергій Чліянц. У Держприкордонслужбі її назвали фейком.

Залиште свій коментар