Обвинувачену зірку "Таємниць Смолвіля" випустили під заставу у п’ять мільйонів доларів

Дата публікації
Перегляди
2476
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Обвинувачену зірку "Таємниць Смолвіля" випустили під заставу у п’ять мільйонів доларів

Фото: Reuters

За рішенням суду Нью-Йорка Еллісон Мек буде перебувати під домашнім арештом.

Американська акторка Еллісон Мек, яку було заарештовано у справі про вербування жінок до секс-рабства, за рішенням суду вийшла з-під арешту під заставу в п’ять мільйонів доларів.

Вона була заарештована за звинуваченням в причетності до сексуальної експлуатації жінок в організації Nxivm.

За рішенням суду Нью-Йорка Мек буде перебувати під домашнім арештом у будинку своїх батьків в Каліфорнії і зобов'язана носити електронний браслет, який контролюватиме її пересування, повідомляє CNN з посиланням на прокуратуру США.

На попередньому слуханні Еллісон Мек заявила, що не визнає себе винною в причетності до секти, а також в організації секс-торгівлі.

Прокуратура ж наполягає, що актриса була одним з організаторів вербування в секту секс-рабинь, формувала всередині цієї спільноти жорсткі правила, засновані на підпорядкуванні "лідерам" і шантажі жінок-заручниць, матеріали, які компроментують.

Нагадаємо, інформація про звинувачення зірки серіалу "Таємниці Смолвіля" у вербування жінок до секс-рабства з’явилось ще наприкінці березня. Тоді разом з Мек під звинувачення потрапила її колега за серіалом Крістін Кройк.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2476
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація