Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обвинувачку Вайнштейна закликали видалити компрометувальний матеріал з телефона

Детектива, який розслідував справу Вайнштейна звинуватили в маніпуляції жертвою.

Детектива Ніколаса ДіГаудіо, який займався розслідуванням у справі продюсера Гарві Вайнштейна, звинуватили в маніпуляції жертвою.

За повідомленням видання The Guardian, стало відомо, що співробітник поліції умовляв жертву обвинуваченого видалити якусь інформацію на її смартфоні.

Відзначається, що жінка, яка звинуватила Вайнштейна в зґвалтуванні 2013 року, повинна була надати телефон прокуратурі, тому що апарат міг містити інформацію про дзвінки від обвинуваченого. Жертва переживала через те, що на телефоні містилися дані особистого характеру, якими вона не хотіла ділитися зі слідчими. Вона запитала у ДіГаудіо, що їй робити, і детектив порадив видалити небажану інформацію.

Проте наразі жінка проконсультувалася зі своїм адвокатом, який запевнив її надати розголосу розмову з детективом.

Цікаво, що раніше детектив був відсторонений від розслідування саме через те, що порадив свідкові не робити ніяких публічних висловлювань, коли вона висловила сумнів в тому, що одна з жертв Вайнштейна вступила з продюсером в сексуальний зв'язок без примусу.

Ситуацію з детективом також прокоментував адвокат Гарві Вайнштейна, який заявив, що подібні інциденти підривають довіру до всього судового процесу над голлівудським продюсером.

Гарві Вайнштейн_2
Reuters
Адвокат продюсера

Нагадаємо, нещодавно прокуратура зняла одне з трьох звинувачень в зґвалтуванні, які були висунуті Вайнштейну.

Напередодні у травні, Вайнштейн здався поліції Нью-Йорка і був відпущений на свободу під заставу в мільйон доларів.

Жертви Вайнштейна інфографіка new

Залиште свій коментар

Вибір редакції