Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одкровення Памели: Андерсон випустила книжку про стосунки з екс-чоловіками та молодим бойфрендом

Окрім того зірка багато розповіла і про своїх батьків, які у шлюбі вже більше 50 років.

Американська акторка та модель Памела Андерсон, яка зустрічається з молодшим від неї на 18 років красунчиком-футболістом, видала книжку, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Свою нову роботу Памела Андерсон назвала "Жага кохання: відродження інтимності та пристрасті у ваших стосунках". У ній зірка відверто розповіла про своїх трьох колишніх чоловіків та теперішній роман із 32-річним французьким футболістом Аділом Рамі.

"Я дуже щаслива зараз, я люблю Францію. Але ми обоє хочемо зберегти наш світ і свою конфіденційність. Мене завжди смішить мама, щойно вона чує, що я жаліюся на щось – каже: "Припини! Ти така щаслива, просто подивися на своє обличчя".

ВідеоПамела Андерсон видала книжку про кохання, свої невдалі шлюби та нове щастя

Американська актриса та модель Памела Андерсон видала книжку, в якій детально розповіла про свої стосунки із трьома колишніми чоловіками та теперішнім бойфрендом. 

Памела Андерсон видала книжку про кохання, свої невдалі шлюби та нове щастя

Окрім цього Памела багато розповіла і про своїх батьків, які у шлюбі вже більше 50 років.

"Це прозвучить кумедно, але я вірю в моногамію, тому кожен раз коли закохуюсь - укладаю шлюб. Якщо я дійсно кохаю когось - виходжу заміж".

Нагадаємо, із теперішнім бойфрендом 50-річна Памела Андресон разом вже більше року. А із січня пара живе у Франції.

Усі попередні стосунки зірки закінчувалися розривом. Із першим чоловіком, рок-музикантом Томі Лі, Памела була одружена три роки. За цей час у них народилося двоє синів.

Пізніше рік протривав її наступний шлюб із теж рок-музикантом Кідом Роком. І останній законний чоловік Памели Андерсон – Рік Саломон. Із ним вона сумарно прожила два роки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції