Одна любов на двох, одна війна на всіх: в кінотеатрах України стартує фільм "Я з тобою"

Одну з головних ролей у фільмі зіграв молодий актор Дмитро Сова.

Уже сьогодні в кінотеатрах України починається показ фільму "Я з тобою", першого українського художнього фільму про недавні революційні події в Україні та бойові дії в окупованому Донбасі.

Фільм був створений командою "Sister's production" на замовлення телеканалу "1+1".

Одну з головних ролей у фільмі зіграв молодий актор Дмитро Сова. За сюжетом його персонаж Олексій робить героїчні вчинки і приймає найсерйозніші рішення, жертвуючи своїми амбіціями, перспективами, цілями заради своїх близьких.

Напередодні прем'єри фільму Дмитро Сова і режисер Олег Туранський прийшли до студії "Сніданку з 1+1".

"Для мене Олексій - це збірний образ простих, щирих хлопців, готових жертвувати багато чим заради своїх близьких, заради сім'ї, заради батьківщини. І сам фільм "Я з тобою" про такі фундаментальні речі, як простота, любов, дружба, щирість, про які деякі іноді забувають", - розповів актор.

За словами Дмитра Сови, одними із найскладніших для нього виявилися знімання бійцівського турніру, під час яких за сюжетом Олексій разом із Романом, героєм Олександра Попова, билися за грошовий приз.

"Цілий день ми знімали бої. До цього ми дуже довго тренувалися, освоювали фрі-файт для зйомок цих сцен. Так сталося, що в цей день до мене в гості з Прилук приїхав батько. Після того, як він побачив, як відбувалися зйомки, він мене обняв і сказав: "Синку, я тобою пишаюся! Тепер я зрозумів, наскільки важка у вас професія!". Значить це було того варте, щоб почути ці слова", - зізнався Сова.

Історія фільму "Я з тобою" написана за слідами нещодавніх революційних подій в Україні і бойових дій в окупованому Донбасі. У студії "Сніданку з 1+1" режисер фільму Олег Туранський зазначив: "Мені здається, події останніх років, що відбуваються у країні, будуть нескоро осмислені в повній мірі. І ми не беремося дати оцінку історичним подіям. Ми розповідаємо історію кохання і дружби, яка розвивається на тлі цієї ситуації".

Нагадаємо, за сюжетом фільму "Я з тобою" двоє підлітків зі спортивного табору - Роман (Олександр Попов) і Олексій (Дмитро Сова) - закохані в одну дівчину Тетяну (Анна Топчій). Життя розвело їх різними містами і країнами, але, коли з'ясовується, що кохана дівчина тяжко хвора, два вірних лицарі, незважаючи на давній конфлікт і суперництво, об'єднуються для її порятунку. В умовах війни, коли змінюються життєві цінності, двоє молодих людей, попри всі труднощі, виявляють свої кращі людські якості. Головне, що їх об'єднує - кохання до однієї людини і любов до батьківщини.

ВідеоДмитро Сова розповів про роботу над фільмом "Я з тобою"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: