Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одна з сестер Кардашян заявила про вихід із сімейного реаліті-шоу

Кортні Кардашян покидає "Сімейство Кардашян".

Найстарша сестра сімейства Кардашян-Дженнер - Кортні, яка не так давно продемонструвала фанам наявність розтяжок на власному тілі, наразі приголомшила рішенням.

У нещодавньому інтерв'ю виданню Entertainment Tonight 40-річна засновниця сайта Poosh заявила, що вирішила піти з найпопулярнішого реаліті-шоу "Сімейство Кардашян". Своє рішення зірка пояснила тим, що той час, який вона витрачає на знімання, їй хотілося б проводити з дітьми, а їх, до речі, в неї аж троє.

Кортні Кардашян з дітьми
instagram.com/kourtneykardash

"У всіх є свої пріоритети. Я хочу згадати про своїх дітей і дивовижних людей, живучи повноцінним життям. Я просто вирішила проводити більше часу з дітьми, вкладати в них більше сил і бути мамою. Але я не прощаюся... Можливо, ви мене ще побачите...", - зізналася Кортні.

Сестри Кортні - Хлое і Кім - зізналися, що їм буде її не вистачати, але вони сподіваються, що Кортні все-таки повернеться, а також пожартували, що це просто тонкий хід і Кортні хоче створити власне телешоу.

"Ми її любимо і будемо за нею сумувати. Що б вона не вирішила, в нашій родині люди постійно то приходять, то йдуть. Це як двері, які обертаються. Кортні може піти цього тижні, але вона повернеться. Вони всі повертаються", - прокоментувала вихід сестри Хлое.

Зауважимо, що "Сімейство Кардашян" - американське реаліті-шоу, прем'єра якого відбулася в жовтні 2007 року на телеканалі E! і набуло неабиякої популярності.

Нагадаємо, не так давно Кортні Кардашян повінстю оголеною позувала біля басейну.

Залиште свій коментар

Вибір редакції