"Одруження наосліп" на "1+1": В'ячеслав Узелков вперше після розлучення покаже нову наречену

"Одруження наосліп" на "1+1": В'ячеслав Узелков вперше після розлучення покаже нову наречену

instagram.com/uzelkov_official

Днями відбудеться відбудеться прем'єра сьомого сезону романтичного реалітішоу.

4 червня о 20:20 на телеканалі "1+1" відбудеться прем'єра сьомого сезону романтичного реалітішоу під назвою "Одруження наосліп".

Ведучі проєкту Даніель Салем та Ірина Кириченко допомагатимуть успішним холостякам і холостячкам знайти своє кохання. 

Героєм першого випуску стане боксер і телеведучий В'ячеслав Узелков, який після гучного розлучення хоче знайти справжнє кохання. Вперше за всі сезони шоу експерти об'єднали в пару вже знайомих людей, але для молодят це стане справжнім сюрпризом. Обраницею спортсмена стане фітнес-мама Юлія Черницька. Жінка виховує чотирьох дітей від першого шлюбу. Старшій доньці 13 років, середній - 8 років і двійнятам - 5 років.

"Я 22 роки був у шлюбі. Моя колишня дружина була для мене справжньою мрією. Я кричав на весь світ, що я її кохаю. Розлучення мені далося дуже складно. Я мрію, що моя нова дружина буде стрункою, спортивною, цікавою білявкою. Я знаю одну таку жінку. Її звати Юля", – поділився боксер.

instagram.com/uzelkov_official

Тренерка Юлія Чернецька більш відома у країні як фітнес-мама. Жінка шукає справжнього чоловіка, в якого зможе закохатися до безтями.

"Мій колишній чоловік дозволяв собі спілкування з іншими жінками. Я дуже вірна і не розумію, за що мені таке випробування. Після розлучення я ні з ким не мала стосунків. Мені складно закохатися. Сподіваюся, що "Одруження наосліп" допоможе мені знайти щастя", - сказала фітнес-мама.

Чи залишаться молодята разом та яку сенсаційну заяву зробить В’ячеслав Узелков, дивіться вже 4 червня о 20:20 на телеканалі "1+1".

пресслужба каналу "1+1"

Зауважимо, "Одруження наосліп" виходить в ефірі телеканалу вже 6 років поспіль і є власною розробкою телеканалу. 2012 року проєкт став переможцем пітчингу ідей, організатором якого була група "1+1 медіа", а 2013-го, на C21/FRAPA Format Award в Каннах, формат увійшов до топ-5 форматів року.

Нагадаємо, днями ексдружина боксера узелкова прокоментувала нові стосунки колишнього. Також Марина Боржемська зізналася, що й сама готова до нового роману.

Наступна публікація