Офіційно: Гарві Вайнштейна кинули до в'язниці на 23 роки

Дата публікації
Перегляди
9977
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Офіційно: Гарві Вайнштейна кинули до в'язниці на 23 роки

Фото: Getty Images

Горе-продюсеру винесли вирок у справі про зґвалтування.

Щойно суд Нью-Йорка виніс вирок скандальному кінопродюсеру Гарві Вайнштейну, якого нещодавно визнали винним у двох із п’яти пунктів обвинувачення.

Як повідомляє агенство Associated Press, Гарві засудили до 23 років ув'язнення за сексуальне насильство.

Такий термін обумовлений тяжкістю злочинів Вайнштейна, зокрема злочинними статевими актами першого ступеня та зґвалтуванням третього ступеня. Втім, 67-річного Гарві виправдали у найсерйозніших звинуваченнях проти нього — здобичницьке сексуальне насильство. 

Нагадаємо, восени минулого року газета The New York Times опублікувала розслідування, в якому  йдеться, що Вайнштейн більше 20 років запрошував акторок в номери готелів під приводом обговорити їхню участь в масштабних проєктах, а потім примушував до сексу і в разі відмови погрожував кар'єрі.

Серед жертв скандального продюсера свого часу були знамениті акторки, такі як Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Роуз Макгавен, Сальма Гайєк та багато інших. В цілому більше 80 жінок звинуватили Вайнштейна в домаганнях.

У травні 2018 року Вайнштейн добровільно здався поліції Нью-Йорка у зв'язку з обвинуваченням у зґвалтуваннях про двох жінок. Гарві був доправлений до суду, де вислухав офіційні звинувачення, сплатив заставу в розмірі 1 млн доларів і вийшов на вулицю з браслетом електронного стеження на нозі.

Згодом з 30-ма передбачуваними жертвами домагань Гарві зміг домовитися про врегулювання конфлікту, заплативши по 25 мільйонів доларів за зняття звинувачень.

Однак незважаючи на численні звинувачення, що пролунали на адресу Вайнштейна від різних жінок, офіційно звинувачення йому наразі пред'явлені по двох випадках: згвалтування, вчиненого ним в 2013 році в готельному номері на Мангеттені, а також в примусі до статевого акту іншої жінки - своєї помічниці Мімі Галеі. 

Під час суду у Нью-Йорку над горезвісним продюсером свої свідчення дали ймовірні жертви Вайнштейна. У своїх показаннях Мімі Галеї та модель Терел Вульф у подробицях розповіли, як Гарві їх ґвалтував.

Зрештою, суд присяжних зробив висновок, що колишній голлівудський кінопродюсер Гарві Вайнштейн винен у двох із п’яти пунктів обвинувачення – у злочинних статевих актах першого ступеня та в зґвалтуванні третього ступеня. Втім, 67-річного Гарві виправдали у найсерйозніших звинуваченнях проти нього — здобичницьке сексуальне насильство. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9977
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація